ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel vs ASUS VA32UQSB led monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 september 2026

ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel

ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel

€ 235,98

Bekijk deal
ASUS VA32UQSB led monitor

ASUS VA32UQSB led monitor

€ 449,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA PaneelASUS VA32UQSB led monitor
Beeldscherm
Schermgrootte31.5 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieVAIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenJaJa
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segment
  • Kantoor
  • Dagelijks gebruik
  • Grafische vormgeving
Kantoor
Geschikt voor console gamingNeeJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluitingHDMIHDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten22
Aantal Displayport 1.41—
Aantal USB-C poortenGeen—
USB-C vermogenN.v.t.—
USB-C voedingNeeNee
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd4.0 milliseconde4 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid60 Hz60 Hz
Type sync—FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGB—
sRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
AdobeRGBGeen ondersteuningMinder dan 99%
Contrast ratio3000:11000:1
Blauw licht filterJaNee
Helderheid300 cd/m²350 cd/m²
Automatische helderheidJaNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte23.10 cm5.30 cm
Product breedte71.43 cm71.46 cm
Product hoogte52.03 cm42.37 cm
Afmetingen zonder voet714,3 x 427,48 x 59,22 mm714.6 x 53 x 423.7 mm
Product gewicht5.50 kg9.34 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.3—
Vermogen40 W30 W
Waarde energielabelFF
Modelgegevens
MerkViewsonicASUS
EAN07669070271744711081965602
MPN (Manufacturer Part Number)VS19992VA32UQSB
KleurZwartZwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2025—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGeen uitzonderingen vermeldGeen
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelNederlands
Verpakking
Verpakking lengte13 cm21 cm
Verpakking breedte76 cm79 cm
Verpakking hoogte51.5 cm51 cm
Verpakkingsgewicht8.4 kg12 kg
VerpakkingsinhoudViewSonic 31,5 inch VA3208-4K-HD monitor, HDMI-kabel, voedingsadapter met kabel, handleidingMonitor, voet, voedingskabel, HDMI-kabel, DisplayPort-kabel, USB-kabel, handleiding
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamVIEWSONIC EUROPEASUS Europe B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid60 Hz60 Hz
EAN
EAN07669070271744711081965602

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel.

Bol.com aanbod

€ 493,10
Levering
Uiterlijk 22 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 22 okt in huis
Verkoper
HardwareXL by Informatique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA PaneelASUS VA32UQSB led monitor
Laagste prijs€ 235,98Beste€ 449,00
Hoogste prijs€ 235,98€ 493,10
Prijsverschil€ 213,02 (ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate—€ 449,00
bol.com€ 235,98★€ 493,10
Bekijk dealBekijk deal

ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel vs ASUS VA32UQSB led monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel en de ASUS VA32UQSB led monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 213,02. De ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →