Philips 24M2N3200S - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - Speakers - 24 inch vs Philips Evnia 27M2N3200NF - 27 inch Full HD IPS Gaming Monitor - 144Hz

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

Philips 24M2N3200S - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - Speakers - 24 inch

Philips 24M2N3200S - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - Speakers - 24 inch

€ 152,64

Bekijk deal
Philips Evnia 27M2N3200NF - 27 inch Full HD IPS Gaming Monitor - 144Hz

Philips Evnia 27M2N3200NF - 27 inch Full HD IPS Gaming Monitor - 144Hz

€ 98,90

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatiePhilips 24M2N3200S - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - Speakers - 24 inchPhilips Evnia 27M2N3200NF - 27 inch Full HD IPS Gaming Monitor - 144Hz
Beeldscherm
Schermgrootte24 Inch27 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor opties
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Ingebouwde microfoon
  • Ingebouwde webcam
  • Verlichting
—
Gebruiker segment
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 1.4
Aantal HDMI 2.0 poorten2—
Aantal HDMI 2.1 poortenGeen—
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poortenGeen—
USB-C vermogenN.v.t.—
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Aantal HDMI 1.4 poorten—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde0.5 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid180 Hz144 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • sRGB
—
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300300
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek—178
Fysieke kenmerken
Product lengte19.50 cm2700 cm
Product breedte54 cm61.60 cm
Product hoogte43.30 cm46.30 cm
Afmetingen zonder voet540 x 55 x 325 mm616 x 55 x 362 mm
Product gewicht3.38 kg0.00 kg
KabelmanagementNeeNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen18.7 W21.6 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkPhilipsPhilips
EAN87125818058388721038004274
MPN (Manufacturer Part Number)24M2N3200S/0027M2N3200NF/00
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie30003000
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschade-
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte606 mm139 mm
Verpakking breedte397 mm780 mm
Verpakking hoogte133 mm455 mm
Verpakkingsgewicht5473 g6060 g
Verpakkingsinhoudstroomkabel - hdmistandaard - stroomkabel - hdmi
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamTP Vision Europe B.V.Philips
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid180 Hz144 Hz
Productinformatieblad URL—https://www.philips.nl/c-p/27M2N3200NF_00/evnia-3000-series-full-hd-ips-monitor
EAN
EAN87125818058388721038004274

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 147,96
Levering
Uiterlijk 23 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 23 okt in huis
Verkoper
Octopia
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 99,00
Levering
Op voorraad. Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesPhilips 24M2N3200S - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - Speakers - 24 inchPhilips Evnia 27M2N3200NF - 27 inch Full HD IPS Gaming Monitor - 144Hz
Laagste prijs€ 152,64€ 98,90Beste
Hoogste prijs€ 152,64€ 98,90
Prijsverschil€ 53,74 (Philips Evnia 27M2N3200NF - 27 inch Full HD IPS Gaming Monitor - 144Hz is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 152,64€ 98,90★
Bekijk dealBekijk deal

Philips 24M2N3200S - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - Speakers - 24 inch vs Philips Evnia 27M2N3200NF - 27 inch Full HD IPS Gaming Monitor - 144Hz: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Philips 24M2N3200S - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - Speakers - 24 inch en de Philips Evnia 27M2N3200NF - 27 inch Full HD IPS Gaming Monitor - 144Hz? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 53,74. De Philips Evnia 27M2N3200NF - 27 inch Full HD IPS Gaming Monitor - 144Hz is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →