MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W vs LG UtraGear 45GX900A-B - Curved OLED WQHD Gaming Monitor - 240Hz - USB-C 65W - 45 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 11 oktober 2026

MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

€ 899,00

Bekijk deal
LG UtraGear 45GX900A-B - Curved OLED WQHD Gaming Monitor - 240Hz - USB-C 65W - 45 inch

LG UtraGear 45GX900A-B - Curved OLED WQHD Gaming Monitor - 240Hz - USB-C 65W - 45 inch

€ 1.228,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98WLG UtraGear 45GX900A-B - Curved OLED WQHD Gaming Monitor - 240Hz - USB-C 65W - 45 inch
Beeldscherm
Schermgrootte49 Inch44.5 Inch
Beeldschermresolutie5120 x 14403440 x 1440
Beeldverhouding32:0921:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDQD OLEDOLED evo
CurvedJaJa
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde luidsprekersNiet van toepassing
Gebruiker segmentGaming
  • Gaming
  • Grafische vormgeving
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • USB 2.0
  • USB-C
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten11
USB-C vermogen96 Watt65 Watt
USB-C voedingJaJa
Aantal USB 2.0 poorten3Geen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten—Geen
Aantal Displayport 1.1—1
Aantal Displayport 1.2—1
Aantal Displayport 2.0—1
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.1 poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—2
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type syncG-Sync compatible
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekkingDCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%95%-99%
sRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500000:11500000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250275
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Delta E—2-10
Automatische helderheid—Ja
Kijkhoek—178
Fysieke kenmerken
Product lengte32.80 cm33.86 cm
Product breedte119.50 cm99.27 cm
Product hoogte41 cm66.17 cm
Afmetingen zonder voet1195 x 190 x 372 mm992.7 x 218 x 457 mm
Product gewicht10.60 kg13500 g
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen98 W50.35 W
Waarde energielabelGF
Modelgegevens
MerkMSILG
EAN47113772379328806096525203
MPN (Manufacturer Part Number)MPG 491CQPX QD-OLED45GX900A-B
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20242025
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschade-
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Universeel
  • Engels
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte301 mm550 mm
Verpakking breedte135 mm1143 mm
Verpakking hoogte520 mm301 mm
Verpakkingsgewicht16400 g18900 g
Verpakkingsinhoud- Monitor - 1x HDMI (2.1) Kabel - 1x DisplayPort (1.4a) Kabel - 1x USB Type B naar Type A Kabel - Netsnoer - Installatiegids - 4x Vesa SchroevenAdapter - HDMI 2.1 kabel - Displayport kabel - USB-C kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMSI Polska Sp. z o.o.-
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar—
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
EAN
EAN47113772379328806096525203

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 899,00
Korting-10%Was € 999,00 · Bespaar € 100,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 1.228,00
Hoge korting-18%Was € 1.499,00 · Bespaar € 271,00
Levering
Uiterlijk 23 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 23 okt in huis
Verkoper
HardwareXL by Informatique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesMSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98WLG UtraGear 45GX900A-B - Curved OLED WQHD Gaming Monitor - 240Hz - USB-C 65W - 45 inch
Laagste prijs€ 899,00Beste€ 1.228,00
Hoogste prijs€ 899,00€ 1.499,00
Prijsverschil€ 329,00 (MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W is goedkoper)
Winkels1 winkel4 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate—€ 1.499,00
bol.com€ 899,00★€ 1.228,00
Coolblue—€ 1.479,00
joybuy—€ 1.299,00
Bekijk dealBekijk deal

MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W vs LG UtraGear 45GX900A-B - Curved OLED WQHD Gaming Monitor - 240Hz - USB-C 65W - 45 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W en de LG UtraGear 45GX900A-B - Curved OLED WQHD Gaming Monitor - 240Hz - USB-C 65W - 45 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 329,00. De MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →