MSI MPG 346CQRF X24 - QHD Ultrawide Gaming Monitor - USB-C 96w - HDMI 2.1 - 240hz - 34 inch vs Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

MSI MPG 346CQRF X24 - QHD Ultrawide Gaming Monitor - USB-C 96w - HDMI 2.1 - 240hz - 34 inch

MSI MPG 346CQRF X24 - QHD Ultrawide Gaming Monitor - USB-C 96w - HDMI 2.1 - 240hz - 34 inch

€ 318,07

Bekijk deal
Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor

Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor

€ 208,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMSI MPG 346CQRF X24 - QHD Ultrawide Gaming Monitor - USB-C 96w - HDMI 2.1 - 240hz - 34 inchSamsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor
Beeldscherm
Schermgrootte34 Inch34 Inch
Beeldschermresolutie3440 x 14403440 x 1440
Beeldverhouding21:0921:09
Screen technologieVAVA
CurvedJaJa
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde microfoonNiet van toepassing
Gebruiker segmentGaming
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarJaNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • USB-C
  • USB 2.0
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.1 poorten2Geen
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten1Geen
USB-C vermogen96 WattN.v.t.
USB-C voedingJa—
Aantal USB 2.0 poorten3Geen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten—1
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.5 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz165 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
  • FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400250
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Kijkhoek178178
Kleurechtheid—sRGB
DCI P-3 Kleurdekking—Geen
Contrast ratio—2500:1
Type HDR—HDR 10
Fysieke kenmerken
Product lengte27.83 cm15.27 cm
Product breedte80.80 cm80.66 cm
Product hoogte53.79 cm38.09 cm
Afmetingen zonder voet808 x 111.9 x 363.9 mm806.6 x 152.7 x 380.9 mm
Product gewicht7.90 kg5.60 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen98 W38 W
Waarde energielabelFG
Modelgegevens
MerkMSISamsung
EAN47113773421938806094796315
MPN (Manufacturer Part Number)MPG 346CQRF X24LC34G55TWWPXEN
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20262021
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Engels
  • Nederlands
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte170 mm441 mm
Verpakking breedte995 mm901 mm
Verpakking hoogte492 mm216 mm
Verpakkingsgewicht12000 g7900 g
VerpakkingsinhoudMSI MPG 346CQRF X24 monitorstroomkabel 1.5M , DP kabel, USB A to B kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMSI Computer Europe B.V.Samsung Electronics GmbH
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz165 Hz
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
EAN
EAN47113773421938806094796315

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor MSI MPG 346CQRF X24 - QHD Ultrawide Gaming Monitor - USB-C 96w - HDMI 2.1 - 240hz - 34 inch.

Bol.com aanbod

€ 259,00
Korting-7%Was € 279,00 · Bespaar € 20,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesMSI MPG 346CQRF X24 - QHD Ultrawide Gaming Monitor - USB-C 96w - HDMI 2.1 - 240hz - 34 inchSamsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor
Laagste prijs€ 318,07€ 208,00Beste
Hoogste prijs€ 403,00€ 271,00
Prijsverschil€ 110,07 (Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor is goedkoper)
Winkels4 winkels3 winkels
Goedkoopste winkelbol.comJoyBuy
Prijs per winkel
Alternate€ 379,00—
bol.com€ 318,07€ 248,95★
Coolblue€ 403,00€ 271,00★
joybuy€ 339,00€ 208,00★
Bekijk dealBekijk deal

MSI MPG 346CQRF X24 - QHD Ultrawide Gaming Monitor - USB-C 96w - HDMI 2.1 - 240hz - 34 inch vs Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MSI MPG 346CQRF X24 - QHD Ultrawide Gaming Monitor - USB-C 96w - HDMI 2.1 - 240hz - 34 inch en de Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 110,07. De Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →