MSI MPG 321URXDE QD-OLED computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart vs MSI MPG 321CURX QD-OLED 80 cm (31,5 inch) 4K Ultra HD monitor 3840 x 2160 pixels zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 14 oktober 2026

MSI MPG 321URXDE QD-OLED computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

MSI MPG 321URXDE QD-OLED computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

€ 979,00

Bekijk deal
MSI MPG 321CURX QD-OLED 80 cm (31,5 inch) 4K Ultra HD monitor 3840 x 2160 pixels zwart

MSI MPG 321CURX QD-OLED 80 cm (31,5 inch) 4K Ultra HD monitor 3840 x 2160 pixels zwart

€ 829,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMSI MPG 321URXDE QD-OLED computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD ZwartMSI MPG 321CURX QD-OLED 80 cm (31,5 inch) 4K Ultra HD monitor 3840 x 2160 pixels zwart
Beeldscherm
Schermgrootte31.5 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieQD-OLEDOLED
CurvedNeeJa
TouchscreenNeeNee
Type OLED—QD OLED
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassing—
Gebruiker segmentGamingGaming
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Geschikt voor console gaming—Ja
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • USB 3.1
  • USB-C
  • USB 2.0
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB 3.0
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.0
  • USB-C
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
USB-C voedingNeeJa
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB-C poorten—1
USB-C vermogen—90 Watt
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—2
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—1
Aantal VGA poorten—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde0.05 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type syncG-Sync compatibleG-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500000:1150000:1
Blauw licht filterNeeJa
Helderheid250250
Automatische helderheidNee—
HDRJaJa
Type HDRHDR 600HDR 400
Kijkhoek178178
Kleurechtheid—
  • AdobeRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%
Fysieke kenmerken
Product lengte24.20 cm24.20 cm
Product breedte71.80 cm71.80 cm
Product hoogte48.30 cm48.30 cm
Afmetingen zonder voet718 x 69 x 418 mm718 x 69 x 418 mm
Product gewicht9.60 kg9.60 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen0 W98 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkMSIMSI
EAN47113771594494711377250719
MPN (Manufacturer Part Number)MPG 321URXDE QD-OLEDMPG 321CURX QD-OLED
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2025321
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikerschadesGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseel
  • Universeel
  • Engels
Verpakking
Verpakking lengte195 mm195 mm
Verpakking breedte995 mm995 mm
Verpakking hoogte540 mm540 mm
Verpakkingsgewicht12300 g12300 g
Verpakkingsinhoud1 x monitor- Monitor - Netsnoer - Installatiegids - 1x HDMI Kabel (2.1) - 1x DisplayPort Kabel (1.4a) - 1x USB Kabel - 4x Vesa Schroeven
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMSI Computer Europe B.V.MSI Computer Europe B.V.
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
EAN
EAN47113771594494711377250719

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 979,00
Hoge korting-24%Was € 1.281,62 · Bespaar € 302,62
Levering
Uiterlijk 29 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 23 okt en 29 okt in huis
Verkoper
Farox by Informatique
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 959,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Bezorgd
Vanaf 20 okt in huis
Verkoper
NoRRoD.nl powered by Paradigit
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesMSI MPG 321URXDE QD-OLED computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD ZwartMSI MPG 321CURX QD-OLED 80 cm (31,5 inch) 4K Ultra HD monitor 3840 x 2160 pixels zwart
Laagste prijs€ 979,00€ 829,00Beste
Hoogste prijs€ 979,00€ 959,00
Prijsverschil€ 150,00 (MSI MPG 321CURX QD-OLED 80 cm (31,5 inch) 4K Ultra HD monitor 3840 x 2160 pixels zwart is goedkoper)
Winkels1 winkel3 winkels
Goedkoopste winkelbol.comJoyBuy
Prijs per winkel
bol.com€ 979,00€ 959,00★
Coolblue—€ 899,00
joybuy—€ 829,00
Bekijk dealBekijk deal

MSI MPG 321URXDE QD-OLED computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart vs MSI MPG 321CURX QD-OLED 80 cm (31,5 inch) 4K Ultra HD monitor 3840 x 2160 pixels zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MSI MPG 321URXDE QD-OLED computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart en de MSI MPG 321CURX QD-OLED 80 cm (31,5 inch) 4K Ultra HD monitor 3840 x 2160 pixels zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 150,00. De MSI MPG 321CURX QD-OLED 80 cm (31,5 inch) 4K Ultra HD monitor 3840 x 2160 pixels zwart is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →