MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W vs MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 8 oktober 2026

MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W

MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W

€ 599,00

Bekijk deal
MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

€ 455,78

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15WMSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21602560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDQD OLEDQD OLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde luidsprekersIngebouwde microfoon
Gebruiker segment
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
  • Grafische vormgeving
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.41—
Aantal USB-C poorten1—
USB-C vermogen15 Watt—
USB-C voedingJa—
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1—
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid165 Hz240 Hz
Type syncFreeSync
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
  • FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekkingDCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Delta E< 1—
Contrast ratio1500000:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250250
HDRNeeJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Kijkhoek—178
Fysieke kenmerken
Product lengte24.20 cm24.20 cm
Product breedte71.70 cm60.90 cm
Product hoogte45.70 cm41.60 cm
Afmetingen zonder voet717 x 72 x 419 mm609 x 72 x 362 mm
Product gewicht9.10 kg8 kg
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen50 W25 W
Waarde energielabelGF
Modelgegevens
MerkMSIMSI
EAN47113772122504711377286244
MPN (Manufacturer Part Number)MAG 321UP QD-OLEDMAG 271QP QD-OLED X24
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2025271
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade & Softwarefouten
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Universeel
  • Engels
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte990 mm185 mm
Verpakking breedte540 mm800 mm
Verpakking hoogte200 mm500 mm
Verpakkingsgewicht11800 g10400 g
Verpakkingsinhoud- Monitor - DisplayPort Kabel (1.4) - HDMI Kabel (2.1) - Netsnoer - Handleiding - 4x Vesa SchroevenMSI MAG 271QP - 26.5
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMSI Polska Sp. z o.o.MSI
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid165 Hz—
EAN
EAN47113772122504711377286244

Prijzen per winkel

SpecificatiesMSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15WMSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -
Laagste prijs€ 599,00€ 455,78Beste
Hoogste prijs€ 599,00€ 649,00
Prijsverschil€ 143,22 (MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch - is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate—€ 649,00
bol.com€ 599,00€ 455,78★
Bekijk dealBekijk deal

MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W vs MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W en de MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 143,22. De MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch - is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →