MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W vs MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 27 september 2026

MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W

MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W

€ 552,95

Bekijk deal
MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

€ 455,78

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15WMSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14402560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDQD OLEDQD OLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingIngebouwde microfoon
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • USB-C
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.41—
Aantal USB-C poorten1—
USB-C vermogen15 Watt—
USB-C voedingJa—
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1—
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
  • FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Delta E< 1—
Contrast ratio1500000:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250250
Automatische helderheidNee—
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte24.20 cm24.20 cm
Product breedte60.90 cm60.90 cm
Product hoogte41.60 cm41.60 cm
Afmetingen zonder voet609 x 72 x 362mm609 x 72 x 362 mm
Product gewicht8 kg8 kg
KabelmanagementNee—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen40 W25 W
Waarde energielabelFF
Modelgegevens
MerkMSIMSI
EAN47113771903124711377286244
MPN (Manufacturer Part Number)MAG 271QPX QD-OLED E2MAG 271QP QD-OLED X24
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2024271
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade & Softwarefouten
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Universeel
  • Engels
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte200 mm185 mm
Verpakking breedte818 mm800 mm
Verpakking hoogte525 mm500 mm
Verpakkingsgewicht10300 g10400 g
Verpakkingsinhoud- Monitor - DisplayPort Kabel - HDMI Kabel - Netsnoer - 4x Vesa Schroeven - HandleidingMSI MAG 271QP - 26.5
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMSI Computer Europe B.V.MSI
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
EAN
EAN47113771903124711377286244

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 552,95
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Bezorgd
Vanaf 20 okt in huis
Verkoper
Rekké Koopjes
Conditie
Zo goed als nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -.

Prijzen per winkel

SpecificatiesMSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15WMSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -
Laagste prijs€ 552,95€ 455,78Beste
Hoogste prijs€ 552,95€ 649,00
Prijsverschil€ 97,17 (MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch - is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate—€ 649,00
bol.com€ 552,95€ 455,78★
Bekijk dealBekijk deal

MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W vs MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W en de MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 97,17. De MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch - is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →