MAG 341CQPDE QD-OLED computer monitor vs MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 12 oktober 2026

MAG 341CQPDE QD-OLED computer monitor

MAG 341CQPDE QD-OLED computer monitor

€ 945,99

Bekijk deal
MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

€ 899,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMAG 341CQPDE QD-OLED computer monitorMSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W
Beeldscherm
Schermgrootte34 Inch49 Inch
Beeldschermresolutie3440 x 14405120 x 1440
Beeldverhouding21:0932:09
Screen technologieOLEDOLED
CurvedJaJa
TouchscreenNeeNee
Type OLED—QD OLED
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingIngebouwde luidsprekers
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • USB 2.0
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten11
USB-C vermogenN.v.t.96 Watt
USB-C voedingJaJa
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen3
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen1
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd34.18 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid175 Hz240 Hz
Type syncFreeSyncG-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11500000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid0.03250
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%
Fysieke kenmerken
Product lengte31.80 cm32.80 cm
Product breedte81.20 cm119.50 cm
Product hoogte42.70 cm41 cm
Afmetingen zonder voet812 x 130 x 361 mm1195 x 190 x 372 mm
Product gewicht8.80 kg10.60 kg
Kabelmanagement—Ja
Energieverbruik
Vermogen50 W98 W
Waarde energielabelGG
Energieverbruik in stand -by modus—0.5
Modelgegevens
MerkMSIMSI
EAN47113771438754711377237932
MPN (Manufacturer Part Number)9S6-3DD04T-004MPG 491CQPX QD-OLED
KleurZwart-
CE markeringNiet van toepassingZichtbaar
Taal handleidingUniverseel
  • Universeel
  • Engels
Introductie—2024
Fabrieksgarantie termijn—3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie—Gebruikersschade
Reparatie type—Carry-in
Verpakking
Verpakking lengte250 mm301 mm
Verpakking breedte1200 mm135 mm
Verpakking hoogte540 mm520 mm
Verpakkingsgewicht12450 g16400 g
VerpakkingsinhoudMonitor- Monitor - 1x HDMI (2.1) Kabel - 1x DisplayPort (1.4a) Kabel - 1x USB Type B naar Type A Kabel - Netsnoer - Installatiegids - 4x Vesa Schroeven
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMicro?Star International Co., Ltd.MSI Polska Sp. z o.o.
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid175 Hz240 Hz
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
EAN
EAN47113771438754711377237932

Prijzen per winkel

SpecificatiesMAG 341CQPDE QD-OLED computer monitorMSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W
Laagste prijs€ 945,99€ 899,00Beste
Hoogste prijs€ 945,99€ 899,00
Prijsverschil€ 46,99 (MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 945,99€ 899,00★
Bekijk dealBekijk deal

MAG 341CQPDE QD-OLED computer monitor vs MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MAG 341CQPDE QD-OLED computer monitor en de MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 46,99. De MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →