LG Ultragear 24GS50F-B - Full HD Gaming Monitor - 180Hz - 24 inch vs LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 4 oktober 2026

LG Ultragear 24GS50F-B - Full HD Gaming Monitor - 180Hz - 24 inch

LG Ultragear 24GS50F-B - Full HD Gaming Monitor - 180Hz - 24 inch

€ 144,99

Bekijk deal
LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch

LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch

€ 91,82

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieLG Ultragear 24GS50F-B - Full HD Gaming Monitor - 180Hz - 24 inchLG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch
Beeldscherm
Schermgrootte24 Inch24 Inch
Beeldschermresolutie1980 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieVAIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Gebruiker segment
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
  • Grafische vormgeving
  • Kantoor
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeJa
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal HDMI 2.1 poortenGeen—
Aantal USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal USB 2.0 poorten2—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Aantal Displayport 1.4—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde5 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid180 Hz144 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • sRGB
sRGB
DCI P-3 KleurdekkingGeen—
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Contrast ratio3000:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250250 cd/m²
Automatische helderheidNeeJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte19.56 cm22 cm
Product breedte53.95 cm53.94 cm
Product hoogte41.42 cm41.20 cm
Afmetingen zonder voet539.5 x 39 x 322.2 mm539,4 x 317,1 x 38,7
Product gewicht3.55 kg3.30 kg
KabelmanagementNeeNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.3
Vermogen15.7 W13.8 W
Waarde energielabelED
Modelgegevens
MerkLGLG
EAN88060960907018806096571583
MPN (Manufacturer Part Number)24GS50F-B24G411A-B.AEU
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20242025
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschade-
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte710 mm615 mm
Verpakking breedte404 mm385 mm
Verpakking hoogte152 mm135 mm
Verpakkingsgewicht5309 g4524 g
Verpakkingsinhoud-HDMI kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAction S.A.LG Electronics
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid180 Hz144 Hz
EAN
EAN88060960907018806096571583

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor LG Ultragear 24GS50F-B - Full HD Gaming Monitor - 180Hz - 24 inch.

Bol.com aanbod

€ 91,82
Korting-7%Was € 99,00 · Bespaar € 7,18
Levering
Uiterlijk 21 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 20 okt en 21 okt in huis
Verkoper
Update.nl
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesLG Ultragear 24GS50F-B - Full HD Gaming Monitor - 180Hz - 24 inchLG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch
Laagste prijs€ 144,99€ 91,82Beste
Hoogste prijs€ 144,99€ 91,82
Prijsverschil€ 53,17 (LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 144,99€ 91,82★
Bekijk dealBekijk deal

LG Ultragear 24GS50F-B - Full HD Gaming Monitor - 180Hz - 24 inch vs LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de LG Ultragear 24GS50F-B - Full HD Gaming Monitor - 180Hz - 24 inch en de LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 53,17. De LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →