LG 32UQ850V-W computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED vs LG 32UN880K monitor 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

LG 32UQ850V-W computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED

LG 32UQ850V-W computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED

€ 445,00

Bekijk deal
LG 32UN880K monitor 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD zwart

LG 32UN880K monitor 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD zwart

€ 359,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieLG 32UQ850V-W computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LEDLG 32UN880K monitor 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD zwart
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPS BlackIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenJaNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingIngebouwde microfoon
Gebruiker segment
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
  • Grafische vormgeving
  • Kantoor
  • Dagelijks gebruik
  • Grafische vormgeving
  • Kantoor
Geschikt voor console gamingNeeJa
DraagbaarJaNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.0
  • USB-C
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • USB-C
  • USB 3.0
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 1.4 poorten1Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten22
Aantal HDMI 2.1 poortenGeen—
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten11
USB-C vermogen90 Watt60 Watt
USB-C voedingJaJa
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeenGeen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeenGeen
Aantal USB 3.1 poortenGeenGeen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)22
Aantal USB 2.0 poortenGeenGeen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen1
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
Aantal Displayport 1.2—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd5 milliseconde5 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid60 Hz60 Hz
Type syncFreeSyncFreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%95%-99%
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio2000:11000:1
Blauw licht filterJaNee
Helderheid400 cd/m²350
Automatische helderheidJaJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte23.93 cm40.68 cm
Product breedte71.45 cm71.43 cm
Product hoogte59.78 cm64.11 cm
Afmetingen zonder voet714.5 x 44.6 x 420.3 mm714.3 x 45.7 x 420.1 mm
Product gewicht7.15 kg10.30 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.355
Vermogen30.1 W210 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkLGLG
EAN88060842408668806096227862
MPN (Manufacturer Part Number)32UQ850V-W32UN880K-B.AEU
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20242025
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Engels
  • Duits
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Nederlands
Verpakking
Verpakking lengte800 mm247 mm
Verpakking breedte520 mm821 mm
Verpakking hoogte210 mm507 mm
Verpakkingsgewicht11000 g14600 g
VerpakkingsinhoudLG UltraFine 32UQ850V-W monitor, Stroomkabel, HDMI-kabel, DisplayPort-kabel, USB-C kabelMonitor, Staander, HDMI-Kabel, USB-C Kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamLGLG Electronics
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid60 Hz75 Hz
EAN
EAN88060842408668806096227862

Prijzen per winkel

SpecificatiesLG 32UQ850V-W computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LEDLG 32UN880K monitor 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD zwart
Laagste prijs€ 445,00€ 359,00Beste
Hoogste prijs€ 499,00€ 399,00
Prijsverschil€ 86,00 (LG 32UN880K monitor 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD zwart is goedkoper)
Winkels4 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelJoyBuyJoyBuy
Prijs per winkel
Alternate€ 499,00€ 399,00★
bol.com€ 479,00—
Coolblue€ 491,00—
joybuy€ 445,00€ 359,00★
Bekijk dealBekijk deal

LG 32UQ850V-W computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED vs LG 32UN880K monitor 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de LG 32UQ850V-W computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED en de LG 32UN880K monitor 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 86,00. De LG 32UN880K monitor 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD zwart is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →