HyperX OMEN OLED 27q Gaming Monitor - 27 Inch QHD - 240Hz - QD-OLED - 0,03ms - NVIDIA G-SYNC vs MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 4 augustus 2026

HyperX OMEN OLED 27q Gaming Monitor - 27 Inch QHD - 240Hz - QD-OLED - 0,03ms - NVIDIA G-SYNC

HyperX OMEN OLED 27q Gaming Monitor - 27 Inch QHD - 240Hz - QD-OLED - 0,03ms - NVIDIA G-SYNC

€ 429,00

Bekijk deal
MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

€ 455,78

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieHyperX OMEN OLED 27q Gaming Monitor - 27 Inch QHD - 240Hz - QD-OLED - 0,03ms - NVIDIA G-SYNCMSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14402560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieQD-OLEDOLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Type OLED—QD OLED
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingIngebouwde microfoon
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.41—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1—
Aantal VGA poorten—Geen
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type syncG-Sync compatible
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
  • FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGB99%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000000:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid200250
Automatische helderheidNee—
HDRJaJa
Type HDRHDR 500HDR 400
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte22.33 cm24.20 cm
Product breedte60.93 cm60.90 cm
Product hoogte51.43 cm41.60 cm
Afmetingen zonder voet609.3 x 48 x 354.3 mm609 x 72 x 362 mm
Product gewicht6.72 kg8 kg
KabelmanagementJa—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen63 W25 W
Waarde energielabelEF
Modelgegevens
MerkHyperXMSI
EAN01996429444354711377286244
MPN (Manufacturer Part Number)CH0R2AA#ABBMAG 271QP QD-OLED X24
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2026271
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeGebruikersschade & Softwarefouten
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Universeel
  • Nederlands
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte446 mm185 mm
Verpakking breedte790 mm800 mm
Verpakking hoogte160 mm500 mm
Verpakkingsgewicht10000 g10400 g
VerpakkingsinhoudHyperX OMEN OLED 27q monitor, DisplayPort-kabel, HDMI-kabel, netsnoer, kabelhouder, installatieposter, garantiekaart, kleurkalibratierapport en monitorvoet.MSI MAG 271QP - 26.5
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamHyperXMSI
Overige kenmerken
Aanvullende garanties2 jaar—
Aftersales Service(s).—
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz—
EAN
EAN01996429444354711377286244

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 429,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Bezorgd
Vanaf 20 okt in huis
Verkoper
HP - Benelux
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -.

Prijzen per winkel

SpecificatiesHyperX OMEN OLED 27q Gaming Monitor - 27 Inch QHD - 240Hz - QD-OLED - 0,03ms - NVIDIA G-SYNCMSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -
Laagste prijs€ 429,00Beste€ 455,78
Hoogste prijs€ 429,00€ 649,00
Prijsverschil€ 26,78 (HyperX OMEN OLED 27q Gaming Monitor - 27 Inch QHD - 240Hz - QD-OLED - 0,03ms - NVIDIA G-SYNC is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate—€ 649,00
bol.com€ 429,00★€ 455,78
Bekijk dealBekijk deal

HyperX OMEN OLED 27q Gaming Monitor - 27 Inch QHD - 240Hz - QD-OLED - 0,03ms - NVIDIA G-SYNC vs MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de HyperX OMEN OLED 27q Gaming Monitor - 27 Inch QHD - 240Hz - QD-OLED - 0,03ms - NVIDIA G-SYNC en de MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 26,78. De HyperX OMEN OLED 27q Gaming Monitor - 27 Inch QHD - 240Hz - QD-OLED - 0,03ms - NVIDIA G-SYNC is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →