HP OMEN 27q G2 - Quad HD Gaming Monitor - 27 inch - 180hz vs AOC G4 Q27G42XE - QHD IPS Gaming Monitor - Esports Base - 0.5ms - 180hz - Speakers - 27 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 24 september 2026

HP OMEN 27q G2 - Quad HD Gaming Monitor - 27 inch - 180hz

HP OMEN 27q G2 - Quad HD Gaming Monitor - 27 inch - 180hz

€ 227,43

Bekijk deal
AOC G4 Q27G42XE - QHD IPS Gaming Monitor - Esports Base - 0.5ms - 180hz - Speakers - 27 inch

AOC G4 Q27G42XE - QHD IPS Gaming Monitor - Esports Base - 0.5ms - 180hz - Speakers - 27 inch

€ 158,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieHP OMEN 27q G2 - Quad HD Gaming Monitor - 27 inch - 180hzAOC G4 Q27G42XE - QHD IPS Gaming Monitor - Esports Base - 0.5ms - 180hz - Speakers - 27 inch
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch27 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14402560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde luidsprekersNiet van toepassing
Gebruiker segmentGaming
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarJaNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten—Geen
USB-C voeding—Nee
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Aantal VGA poorten—Geen
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid180 Hz180 Hz
Type syncFreeSync
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
  • Freesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekking—
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%90%-95%
sRGBMinder dan 99%Geen sRGB ondersteuning
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400300
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaNee
Type HDRHDR 400HDR 10
Kijkhoek—178
Fysieke kenmerken
Product lengte22.33 cm19.76 cm
Product breedte61.36 cm613.90 cm
Product hoogte52.37 cm449.70 cm
Afmetingen zonder voet613.6 x 52.2 x 364.3 mm366.3 x 51 x 366.3 mm
Product gewicht7.33 kg3.88 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.290.5
Vermogen30 W36 W
Waarde energielabelFE
Modelgegevens
MerkHPAOC
EAN01987016612214038986642606
MPN (Manufacturer Part Number)AV4H6AA#ABBQ27G42XE
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie272025
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte700 mm695 mm
Verpakking breedte160 mm453 mm
Verpakking hoogte440 mm129 mm
Verpakkingsgewicht10420 g6061 g
Verpakkingsinhoud-Monitor - stroomkabel - HDMI-kabel - DisplayPort-kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamHP Inc.AOC International (Europe ) B.V.
EAN
EAN01987016612214038986642606
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid—180 Hz
Productinformatieblad URL—https://eu.aoc.com/nl/gaming-monitors/q27g42xe

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor HP OMEN 27q G2 - Quad HD Gaming Monitor - 27 inch - 180hz.

Bol.com aanbod

€ 158,00
Korting-13%Was € 180,70 · Bespaar € 22,70
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesHP OMEN 27q G2 - Quad HD Gaming Monitor - 27 inch - 180hzAOC G4 Q27G42XE - QHD IPS Gaming Monitor - Esports Base - 0.5ms - 180hz - Speakers - 27 inch
Laagste prijs€ 227,43€ 158,00Beste
Hoogste prijs€ 227,43€ 159,00
Prijsverschil€ 69,43 (AOC G4 Q27G42XE - QHD IPS Gaming Monitor - Esports Base - 0.5ms - 180hz - Speakers - 27 inch is goedkoper)
Winkels1 winkel4 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate—€ 159,00
art & craft—€ 158,00
bol.com€ 227,43€ 158,00★
Coolblue—€ 158,00
Bekijk dealBekijk deal

HP OMEN 27q G2 - Quad HD Gaming Monitor - 27 inch - 180hz vs AOC G4 Q27G42XE - QHD IPS Gaming Monitor - Esports Base - 0.5ms - 180hz - Speakers - 27 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de HP OMEN 27q G2 - Quad HD Gaming Monitor - 27 inch - 180hz en de AOC G4 Q27G42XE - QHD IPS Gaming Monitor - Esports Base - 0.5ms - 180hz - Speakers - 27 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 69,43. De AOC G4 Q27G42XE - QHD IPS Gaming Monitor - Esports Base - 0.5ms - 180hz - Speakers - 27 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →