GIGABYTE GS27FC computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart vs AOC 24P4CV computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 11 juni 2026

GIGABYTE GS27FC computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart

GIGABYTE GS27FC computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart

€ 125,95

Bekijk deal
AOC 24P4CV computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart

AOC 24P4CV computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart

€ 208,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieGIGABYTE GS27FC computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD ZwartAOC 24P4CV computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch23.8 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:1016:09
Screen technologieVAIPS
CurvedJaNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Gebruiker segmentGaming
  • Dagelijks gebruik
  • Kantoor
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Monitor opties—
  • Ingebouwde microfoon
  • Niet van toepassing
Geschikt voor console gaming—Nee
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 1.4
Aantal HDMI 2.0 poorten2—
Aantal Displayport 1.411
Aantal HDMI 1.4 poorten—1
Aantal USB-C poorten—1
USB-C vermogen—96 Watt
USB-C voeding—Ja
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Aantal VGA poorten—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde4 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid180 Hz120 Hz
Kleurweergave- en kwaliteit
sRGBMinder dan 99%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Helderheid2501920
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Contrast ratio—1500:1
Blauw licht filter—Ja
Type HDR—Geen HDR
Fysieke kenmerken
Product lengte20.80 cm23.29 cm
Product breedte61.05 cm54.24 cm
Product hoogte44.10 cm50.74 cm
Afmetingen zonder voet610.5 x 78.3 x 362.5 mm320.2 x 51 x 320.2 mm
Product gewicht4.53 kg5.47 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.3
Vermogen18 W21 W
Waarde energielabelED
Modelgegevens
MerkGIGABYTEAOC
EAN08895230375774038986143172
MPN (Manufacturer Part Number)GS27FC EU24P4CV
KleurZwartonbekend
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn2 jaar5 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Introductie—24
Verpakking
Verpakking lengte148 mm654 mm
Verpakking breedte688 mm466 mm
Verpakking hoogte448 mm139 mm
Verpakkingsgewicht7100 g7807 g
Verpakkingsinhoud-Monitor
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamGigabyteAOC International (Europe) B.V.
EAN
EAN08895230375774038986143172
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid—120 Hz

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor GIGABYTE GS27FC computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart.

Bol.com aanbod

€ 219,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesGIGABYTE GS27FC computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD ZwartAOC 24P4CV computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
Laagste prijs€ 125,95Beste€ 208,00
Hoogste prijs€ 125,95€ 219,00
Prijsverschil€ 82,05 (GIGABYTE GS27FC computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate—€ 219,00
bol.com€ 125,95★€ 208,00
Bekijk dealBekijk deal

GIGABYTE GS27FC computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart vs AOC 24P4CV computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de GIGABYTE GS27FC computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart en de AOC 24P4CV computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 82,05. De GIGABYTE GS27FC computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →