Gaming-Monitor AOC AG276FK Full HD 27" vs Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 17 oktober 2026

Gaming-Monitor AOC AG276FK Full HD 27"

Gaming-Monitor AOC AG276FK Full HD 27"

€ 642,28

Bekijk deal
Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

€ 448,61

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieGaming-Monitor AOC AG276FK Full HD 27"Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieMini LEDIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeJa
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde microfoonVerlichting
Gebruiker segmentGaming
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluitingUSB 2.0
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten—1
Aantal Displayport 1.2—2
Aantal Displayport 1.4—2
Aantal USB-C poorten—1
USB-C vermogen—15 Watt
USB-C voeding—Ja
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.1 poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—4
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid500 Hz500 Hz
Type syncFreeSync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
sRGBMeer dan 100%99%
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400400
HDRJaNee
Type HDRHDR 400Geen HDR
Kijkhoek178178
Kleurechtheid—
  • AdobeRGB
  • sRGB
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%
Automatische helderheid—Nee
Fysieke kenmerken
Product lengte73 cm2.44 cm
Product breedte43 cm55.51 cm
Product hoogte18 cm5.01 cm
Afmetingen zonder voet613.7 x 83 x 366.6 mm555.14 x 84 x 328.86 mm
Product gewicht11.59 kg6.01 kg
Kabelmanagement—Ja
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen33 W74 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCAlienware
EAN40389861820035397184821374
MPN (Manufacturer Part Number)AG276FK210-BJPH
KleurZwart;Grijs-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieNoneGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseel
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Introductie—500
Verpakking
Verpakking lengte88 cm708 mm
Verpakking breedte28 cm461 mm
Verpakking hoogte70 cm244 mm
Verpakkingsgewicht8 kg9322 g
VerpakkingsinhoudKoptelefoon outputMonitor, kabel zasilający, kabel DisplayPort do DisplayPort 1.4 1,8 m, kabel USB-C do DisplayPort 1.4 1 m, kabel USB 3.2 Gen 1 1,8 m
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe) B.V.Dell Regulatory Compliance
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid—500 Hz
EAN
EAN40389861820035397184821374

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Gaming-Monitor AOC AG276FK Full HD 27".

Bol.com aanbod

€ 448,61
Levering
Uiterlijk 26 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 26 okt in huis
Verkoper
Morele.net
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesGaming-Monitor AOC AG276FK Full HD 27"Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch
Laagste prijs€ 642,28€ 448,61Beste
Hoogste prijs€ 642,28€ 448,61
Prijsverschil€ 193,67 (Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 642,28€ 448,61★
Bekijk dealBekijk deal

Gaming-Monitor AOC AG276FK Full HD 27" vs Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Gaming-Monitor AOC AG276FK Full HD 27" en de Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 193,67. De Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →