GAME HERO® 34 inch Ultrawide Curved Gaming Monitor Zwart - 165 Hz - 1ms vs Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

GAME HERO® 34 inch Ultrawide Curved Gaming Monitor Zwart - 165 Hz - 1ms

GAME HERO® 34 inch Ultrawide Curved Gaming Monitor Zwart - 165 Hz - 1ms

€ 368,00

Bekijk deal
Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor

Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor

€ 208,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieGAME HERO® 34 inch Ultrawide Curved Gaming Monitor Zwart - 165 Hz - 1msSamsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor
Beeldscherm
Schermgrootte34 Inch34 Inch
Beeldschermresolutie3440 x 14403440 x 1440
Beeldverhouding21:0921:09
Screen technologieVAVA
CurvedJaJa
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesVerlichtingNiet van toepassing
Gebruiker segment
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
  • Grafische vormgeving
  • Kantoor
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarJaNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarJaNee
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 75mm x 75mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 1.4 poortenGeenGeen
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal HDMI 2.1 poortenGeenGeen
Aantal Displayport 1.421
Aantal USB-C poortenGeenGeen
USB-C vermogenN.v.t.N.v.t.
USB-C voedingNee—
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)GeenGeen
Aantal USB 2.0 poortenGeenGeen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid165 Hz165 Hz
Type syncFreesync Premium
  • Freesync Premium
  • FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • sRGB
  • AdobeRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
sRGB
DCI P-3 Kleurdekking85%-90%Geen
sRGB99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Contrast ratio3000:12500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300 cd/m²250
Automatische helderheidJaNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 1000HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte80.90 cm15.27 cm
Product breedte51.10 cm80.66 cm
Product hoogte25.60 cm38.09 cm
Afmetingen zonder voet809 x 364 x 124 mm806.6 x 152.7 x 380.9 mm
Product gewicht7.86 kg5.60 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen32 W38 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkGame HeroSamsung
EAN87208651695388806094796315
MPN (Manufacturer Part Number)LC-M34-UWQHD-165-CLC34G55TWWPXEN
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie02021
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGeenGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte177 mm441 mm
Verpakking breedte902 mm901 mm
Verpakking hoogte480 mm216 mm
Verpakkingsgewicht10.06 kg7900 g
Verpakkingsinhoud1x GAME HERO® UltraWide QHD VA 165Hz Curved Gaming Monitor - 34 Inch 1x DP 1.4 kabel 1x Stroomkabel 1x HDMI kabel 1x Montagemateriaal 1x Gebruikershandleidingstroomkabel 1.5M , DP kabel, USB A to B kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamGAME HEROSamsung Electronics GmbH
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelen7 jaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid—165 Hz
EAN
EAN87208651695388806094796315

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor GAME HERO® 34 inch Ultrawide Curved Gaming Monitor Zwart - 165 Hz - 1ms.

Bol.com aanbod

€ 248,95
Korting-11%Was € 279,00 · Bespaar € 30,05
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Bezorgd
Vanaf 20 okt in huis
Verkoper
NoRRoD.nl powered by Paradigit
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesGAME HERO® 34 inch Ultrawide Curved Gaming Monitor Zwart - 165 Hz - 1msSamsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor
Laagste prijs€ 368,00€ 208,00Beste
Hoogste prijs€ 368,00€ 271,00
Prijsverschil€ 160,00 (Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor is goedkoper)
Winkels1 winkel3 winkels
Goedkoopste winkelbol.comJoyBuy
Prijs per winkel
bol.com€ 368,00€ 248,95★
Coolblue—€ 271,00
joybuy—€ 208,00
Bekijk dealBekijk deal

GAME HERO® 34 inch Ultrawide Curved Gaming Monitor Zwart - 165 Hz - 1ms vs Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de GAME HERO® 34 inch Ultrawide Curved Gaming Monitor Zwart - 165 Hz - 1ms en de Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 160,00. De Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →