GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz vs Samsung Odyssey G8 LS27FG812SUXEN - 4K OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 Inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 1 oktober 2026

GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz

GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz

€ 999,00

Bekijk deal
Samsung Odyssey G8 LS27FG812SUXEN - 4K OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 Inch

Samsung Odyssey G8 LS27FG812SUXEN - 4K OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 Inch

€ 665,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieGAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240HzSamsung Odyssey G8 LS27FG812SUXEN - 4K OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 Inch
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch27 Inch
Beeldschermresolutie3820 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding9:1616:09
Screen technologieOLEDOLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesVerlichting
  • Afstandsbediening
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Verlichting
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 75mm x 75mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB-C
  • USB 2.0
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.2
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten1—
USB-C vermogenN.v.t.—
USB-C voedingJa—
Aantal USB 2.0 poorten2—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type syncFreeSync
  • Freesync Premium
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGBDCI P-3 kleurdekking
sRGB100%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500000:11000000:1
Blauw licht filterJaNee
Helderheid450 cd/m²250
Automatische helderheidJaJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Kijkhoek178178
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%
Fysieke kenmerken
Product lengte611 cm26.35 cm
Product breedte311 cm61.17 cm
Product hoogte567 cm55.42 cm
Product gewicht5.50 kg6.90 kg
KabelmanagementJaJa
Afmetingen zonder voet—611.7 x 49.2 x 353.8 mm
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Waarde energielabelGG
Vermogen—45 W
Modelgegevens
MerkGame HeroSamsung
EAN87209558634698806095977300
MPN (Manufacturer Part Number)8720955863469LS27FG812SUXEN
Kleur
  • Zwart
  • Zilver
-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie272025
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieErnstige gebruiksschadeBurn-in at normal usage covered within warranty.(But, not covered for Commercial, abuse or mis-use)
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte810 mm683 mm
Verpakking breedte184 mm465 mm
Verpakking hoogte476 mm205 mm
Verpakkingsgewicht2 kg9741 g
VerpakkingsinhoudGame Hero 26.5” 4K QD-OLED Gaming Monitor Standaard DP-kabel Stroomadapter Montagemateriaal GebruikershandleidingMonitorvoet, Stroomkabel, DisplayPort-kabel, HDMI-kabel, USB-A-naar-USB-B kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamGAME HEROSamsung Electronics GmbH
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelen7 jaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
EAN
EAN87209558634698806095977300

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 999,00
Levering
Uiterlijk 22 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 22 okt in huis
Verkoper
GAME HERO
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 665,00
Hoge korting-33%Was € 999,00 · Bespaar € 334,00
Levering
Uiterlijk 22 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 22 okt in huis
Verkoper
shop.itfirst.be
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesGAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240HzSamsung Odyssey G8 LS27FG812SUXEN - 4K OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 Inch
Laagste prijs€ 999,00€ 665,00Beste
Hoogste prijs€ 999,00€ 699,00
Prijsverschil€ 334,00 (Samsung Odyssey G8 LS27FG812SUXEN - 4K OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 Inch is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 999,00€ 665,00★
Coolblue—€ 699,00
Bekijk dealBekijk deal

GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz vs Samsung Odyssey G8 LS27FG812SUXEN - 4K OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 Inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz en de Samsung Odyssey G8 LS27FG812SUXEN - 4K OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 Inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 334,00. De Samsung Odyssey G8 LS27FG812SUXEN - 4K OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →