ASUS TUF Gaming VG249QM5A 23.8'' gaming monitor vs Xiaomi Gaming Monitor G25i 2026 computer monitor 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 7 oktober 2026

ASUS TUF Gaming VG249QM5A 23.8'' gaming monitor

ASUS TUF Gaming VG249QM5A 23.8'' gaming monitor

€ 149,00

Bekijk deal
Xiaomi Gaming Monitor G25i 2026 computer monitor 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart

Xiaomi Gaming Monitor G25i 2026 computer monitor 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart

€ 144,50

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS TUF Gaming VG249QM5A 23.8'' gaming monitorXiaomi Gaming Monitor G25i 2026 computer monitor 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte23.8 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Type OLED—MLA-OLED
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluitingHDMI
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal VGA poortenGeenGeen
HDMI versie—HDMI 2.0
Aantal Displayport 1.4—1
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
  • Delta E
  • sRGB
sRGB99%100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300400 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRNeeJa
DCI P-3 Kleurdekking—90%-95%
Delta E—1-2
Type HDR—HDR 400
Kijkhoek—178
Fysieke kenmerken
Product lengte60 cm17.31 cm
Product breedte16.80 cm44.56 cm
Product hoogte40.50 cm55.70 cm
Afmetingen zonder voet541 x 58 x 323 mm557 × 44,3 × 328,5
Product gewicht5.50 kg3200 g
Kabelmanagement—Nee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen15 W36 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkASUSXiaomi
EAN47113879428026941948710320
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0BA0-B01171G25I 2026-EU / ELA6734EU
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie52026
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeSchade door verkeerd of onoordeelkundig gebruik, ongelukken, wijzigingen aan het product, onjuiste voeding/spanning, normale slijtage, cosmetische schade en schade door externe oorzaken zoals bliksem.
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte612 mm693 mm
Verpakking breedte423 mm693 mm
Verpakking hoogte166 mm404 mm
Verpakkingsgewicht4800 g4600 g
VerpakkingsinhoudASUS TUF Gaming VG249QM5A - 23.8Xiaomi Gaming Monitor G25i 2026, voedingsadapter, HDMI 2.0-kabel (1,5 m), gebruikershandleiding, monitorvoet en montagekit voor de standaard.
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.Xiaomi Technology Netherlands B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Aanvullende garanties—Geen aanvullende garantie
Aftersales Service(s)—Reparatie via een erkend Xiaomi-servicecentrum.
EAN
EAN47113879428026941948710320

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor ASUS TUF Gaming VG249QM5A 23.8'' gaming monitor.

Bol.com aanbod

€ 139,95
Korting-3%Was € 144,50 · Bespaar € 4,55
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
TechPunt.nl
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS TUF Gaming VG249QM5A 23.8'' gaming monitorXiaomi Gaming Monitor G25i 2026 computer monitor 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
Laagste prijs€ 149,00€ 144,50Beste
Hoogste prijs€ 149,00€ 144,50
Prijsverschil€ 4,50 (Xiaomi Gaming Monitor G25i 2026 computer monitor 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 149,00—
bol.com€ 149,00€ 144,50★
Bekijk dealBekijk deal

ASUS TUF Gaming VG249QM5A 23.8'' gaming monitor vs Xiaomi Gaming Monitor G25i 2026 computer monitor 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS TUF Gaming VG249QM5A 23.8'' gaming monitor en de Xiaomi Gaming Monitor G25i 2026 computer monitor 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 4,50. De Xiaomi Gaming Monitor G25i 2026 computer monitor 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →