ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - Dual Mode 240Hz - 0.03ms - USB-C 90W Power Delivery - G-Sync Compatible - 31.5 Inch vs GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 23 september 2026

ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - Dual Mode 240Hz - 0.03ms - USB-C 90W Power Delivery - G-Sync Compatible - 31.5 Inch

ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - Dual Mode 240Hz - 0.03ms - USB-C 90W Power Delivery - G-Sync Compatible - 31.5 Inch

€ 862,01

Bekijk deal
GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch

GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch

€ 599,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - Dual Mode 240Hz - 0.03ms - USB-C 90W Power Delivery - G-Sync Compatible - 31.5 InchGIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie3860 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDWOLED—
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesDual ModeNiet van toepassing
Gebruiker segment
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.1
  • USB 3.2
  • USB-C
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten1—
USB-C vermogen90 Watt—
USB-C voedingJa—
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten0—
Aantal USB 3.1 poorten3—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)3—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1—
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 KleurdekkingGeen—
sRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
AdobeRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
Blauw licht filterJaJa
Helderheid450250
Automatische helderheidNee—
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 400
Kijkhoek178178
Contrast ratio—1500:1
Fysieke kenmerken
Product lengte27.40 cm24 cm
Product breedte71.40 cm71.83 cm
Product hoogte57.90 cm61.05 cm
Afmetingen zonder voet71.4 x 43.0 x 7.1 cm718.3 x 64.2 x 417.5 mm
Product gewicht7.30 kg7.95 kg
KabelmanagementJa—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen44 W48 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkASUSGIGABYTE
EAN47113874163584719331871918
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0A50-B01370MO32U2
Kleur-Black
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie202432
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte500 mm168 mm
Verpakking breedte860 mm980 mm
Verpakking hoogte230 mm545 mm
Verpakkingsgewicht13760 g11310 g
VerpakkingsinhoudMonitor, stroomkabel, kabels, handleidingen, VESA mount kit, ROG pouch, ROG stickerGigabyte MO32U2 - 31.5
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.Gigabyte
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid480 Hz—
Productinformatieblad URLhttps://rog.asus.com/nl/monitors/above-34-inch/rog-swift-oled-pg32ucdp/—
EAN
EAN47113874163584719331871918

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 862,01
Hoge korting-52%Was € 1.799,90 · Bespaar € 937,89
Levering
Uiterlijk 26 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 26 okt in huis
Verkoper
Morele.net
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch.

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - Dual Mode 240Hz - 0.03ms - USB-C 90W Power Delivery - G-Sync Compatible - 31.5 InchGIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch
Laagste prijs€ 862,01€ 599,00Beste
Hoogste prijs€ 950,00€ 599,00
Prijsverschil€ 263,01 (GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch is goedkoper)
Winkels3 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 949,00—
bol.com€ 862,01€ 599,00★
Coolblue€ 950,00—
Bekijk dealBekijk deal

ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - Dual Mode 240Hz - 0.03ms - USB-C 90W Power Delivery - G-Sync Compatible - 31.5 Inch vs GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - Dual Mode 240Hz - 0.03ms - USB-C 90W Power Delivery - G-Sync Compatible - 31.5 Inch en de GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 263,01. De GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →