ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor vs Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 6 oktober 2026

ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor

ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor

€ 749,00

Bekijk deal
Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

€ 806,99

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitorAcer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Type OLED—QD OLED
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde microfoonDual Mode
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarNeeJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • USB-C
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.412
Aantal USB-C poorten11
USB-C vermogen15 Watt—
USB-C voedingJaNee
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1—
Aantal VGA poortenGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid165 Hz240 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • DCI P-3 kleurdekking
  • Delta E
AdobeRGB
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Delta E< 1—
Contrast ratio1500000:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid4501000 cd/m²
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
Automatische helderheid—Ja
Fysieke kenmerken
Product lengte87 cm0 cm
Product breedte18.80 cm0 cm
Product hoogte51 cm0 cm
Afmetingen zonder voet718 x 74 x 431 mm610.7 x 65 x 351.7 mm
Product gewicht10.1 kg0 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen50 W65 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkASUSAcer
EAN47113878714094711474511218
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0B50-B01371UM.GXXEE.109
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikerschades
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Universeel
Introductie—2026
Verpakking
Verpakking lengte870 mm167 mm
Verpakking breedte188 mm834 mm
Verpakking hoogte510 mm480 mm
Verpakkingsgewicht10100 g9650 g
VerpakkingsinhoudMonitor, adapter, ROG pouch, ROG sticker1 x Monitor
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.Acer
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid165 Hz240 Hz
EAN
EAN47113878714094711474511218

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 749,00
Hoge korting-29%Was € 1.049,90 · Bespaar € 300,90
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart.

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitorAcer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart
Laagste prijs€ 749,00Beste€ 806,99
Hoogste prijs€ 749,00€ 806,99
Prijsverschil€ 57,99 (ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 749,00—
bol.com€ 749,00★€ 806,99
Bekijk dealBekijk deal

ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor vs Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor en de Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 57,99. De ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →