ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch vs GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 23 september 2026

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch

€ 469,00

Bekijk deal
GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch

GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch

€ 599,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inchGIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14403840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDQD OLED—
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarNeeNee
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluitingHDMI
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal VGA poortenGeenGeen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.3 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekkingDCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Blauw licht filterJaJa
Helderheid200250
Automatische helderheidNee—
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 400
Kijkhoek178178
Contrast ratio—1500:1
Fysieke kenmerken
Product lengte18.80 cm24 cm
Product breedte61.10 cm71.83 cm
Product hoogte50.30 cm61.05 cm
Afmetingen zonder voet611 x 69 x 370 mm718.3 x 64.2 x 417.5 mm
Product gewicht6.80 kg7.95 kg
KabelmanagementJa—
Energieverbruik
Vermogen25 W48 W
Waarde energielabelEG
Energieverbruik in stand -by modus—0.5
Modelgegevens
MerkASUSGIGABYTE
EAN47116361576124719331871918
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0C80-B01171MO32U2
Kleur-Black
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie202632
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typePick-up en returnCarry-in
Taal handleiding
  • Universeel
  • Nederlands
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte186 mm168 mm
Verpakking breedte780 mm980 mm
Verpakking hoogte470 mm545 mm
Verpakkingsgewicht8900 g11310 g
Verpakkingsinhoudstroomkabel - hdmi- displayportGigabyte MO32U2 - 31.5
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.Gigabyte
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz—
EAN
EAN47116361576124719331871918

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 469,00
Hoge korting-38%Was € 761,70 · Bespaar € 292,70
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
Bezorgd
Vanaf 21 okt in huis
Verkoper
Azothgaming.nl by BetaComputer
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch.

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inchGIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch
Laagste prijs€ 469,00Beste€ 599,00
Hoogste prijs€ 469,00€ 599,00
Prijsverschil€ 130,00 (ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 469,00★€ 599,00
Bekijk dealBekijk deal

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch vs GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch en de GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 130,00. De ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →