ASRock Phantom Gaming PGO27QFS - 27" QHD - WOLED - 240 Hz - 0.03 ms - HDMI/DisplayPort/USB‑C - FreeSync Premium Pro - Gaming monitor vs MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 13 oktober 2026

ASRock Phantom Gaming PGO27QFS - 27" QHD - WOLED - 240 Hz - 0.03 ms - HDMI/DisplayPort/USB‑C - FreeSync Premium Pro - Gaming monitor

ASRock Phantom Gaming PGO27QFS - 27" QHD - WOLED - 240 Hz - 0.03 ms - HDMI/DisplayPort/USB‑C - FreeSync Premium Pro - Gaming monitor

€ 497,86

Bekijk deal
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W

MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W

€ 552,95

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASRock Phantom Gaming PGO27QFS - 27" QHD - WOLED - 240 Hz - 0.03 ms - HDMI/DisplayPort/USB‑C - FreeSync Premium Pro - Gaming monitorMSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch27 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14402560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDWOLEDQD OLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Monitor opties—Niet van toepassing
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB 3.0
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.421
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten—Geen
Aantal USB-C poorten—1
USB-C vermogen—15 Watt
USB-C voeding—Ja
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.1 poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—1
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type syncFreesync Premium
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Blauw licht filterJaJa
Helderheid2560250
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Kleurechtheid—
  • AdobeRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%
Delta E—< 1
Contrast ratio—1500000:1
Automatische helderheid—Nee
Kijkhoek—178
Fysieke kenmerken
Product lengte3.50 cm24.20 cm
Product breedte60.40 cm60.90 cm
Product hoogte35.10 cm41.60 cm
Afmetingen zonder voet604 x 263 x 606 mm609 x 72 x 362mm
Product gewicht4 kg8 kg
Kabelmanagement—Nee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen15 W40 W
Waarde energielabelEnergielabel niet van toepassingF
Modelgegevens
MerkAsrockMSI
EAN47104839477354711377190312
MPN (Manufacturer Part Number)PGO27QFSMAG 271QPX QD-OLED E2
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieN.V.T.Gebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingEngels
  • Universeel
  • Engels
Introductie—2024
Verpakking
Verpakking lengte739 mm200 mm
Verpakking breedte471 mm818 mm
Verpakking hoogte181 mm525 mm
Verpakkingsgewicht8288 g10300 g
VerpakkingsinhoudMonitor Standaard-arm & voet HDMI-kabel Displaypoort-kabel USB‑C‑kabel (USB 3.2 Gen1/2) USB Type‑A - Type‑B kabel (voor ingebouwde USB‑hub) AC‑adapter + netsnoer / stroomkabel Quick Start Guide / handleiding voor installatie- Monitor - DisplayPort Kabel - HDMI Kabel - Netsnoer - 4x Vesa Schroeven - Handleiding
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASRock EUROPE B.V.MSI Computer Europe B.V.
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz—
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
EAN
EAN47104839477354711377190312

Prijzen per winkel

SpecificatiesASRock Phantom Gaming PGO27QFS - 27" QHD - WOLED - 240 Hz - 0.03 ms - HDMI/DisplayPort/USB‑C - FreeSync Premium Pro - Gaming monitorMSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W
Laagste prijs€ 497,86Beste€ 552,95
Hoogste prijs€ 497,86€ 552,95
Prijsverschil€ 55,09 (ASRock Phantom Gaming PGO27QFS - 27" QHD - WOLED - 240 Hz - 0.03 ms - HDMI/DisplayPort/USB‑C - FreeSync Premium Pro - Gaming monitor is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 497,86★€ 552,95
Bekijk dealBekijk deal

ASRock Phantom Gaming PGO27QFS - 27" QHD - WOLED - 240 Hz - 0.03 ms - HDMI/DisplayPort/USB‑C - FreeSync Premium Pro - Gaming monitor vs MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASRock Phantom Gaming PGO27QFS - 27" QHD - WOLED - 240 Hz - 0.03 ms - HDMI/DisplayPort/USB‑C - FreeSync Premium Pro - Gaming monitor en de MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 - QHD Gaming Monitor - 27 Inch - 240Hz - USB-C PD 15W? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 55,09. De ASRock Phantom Gaming PGO27QFS - 27" QHD - WOLED - 240 Hz - 0.03 ms - HDMI/DisplayPort/USB‑C - FreeSync Premium Pro - Gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →