AOC G4 C24G42E - Full HD Curved Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - 24 inch vs AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

AOC G4 C24G42E - Full HD Curved Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - 24 inch

AOC G4 C24G42E - Full HD Curved Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - 24 inch

€ 109,29

Bekijk deal
AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch

AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch

€ 79,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC G4 C24G42E - Full HD Curved Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - 24 inchAOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch
Beeldscherm
Schermgrootte24 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieVAIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Gebruiker segment
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Monitor opties—Niet van toepassing
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal Displayport 1.411
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten—Geen
Aantal USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid180 Hz180 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio3000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250300.0 cd/m²
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
Kleurechtheid—sRGB
Fysieke kenmerken
Product lengte19.39 cm19.39 cm
Product breedte53.67 cm56.01 cm
Product hoogte42.26 cm42.77 cm
Afmetingen zonder voet322.6 x 70.8 x 322.6 mm560,1 x 51,8 x 324,8 mm
Product gewicht3.18 kg3.18 kg
KabelmanagementNee—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.5
Vermogen17 W19.5 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCAOC
EAN40389861426254038986642576
MPN (Manufacturer Part Number)C24G42E25G42E
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie202525
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie--
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte645 mm613 mm
Verpakking breedte418 mm419 mm
Verpakking hoogte158 mm143 mm
Verpakkingsgewicht5442 g5183 g
Verpakkingsinhoudstroomkabel - hdmi-kabel - displayportAOC G4 25G42E - 24.5
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe) B.V.AOC International (Europe) B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid180 Hz180 Hz
EAN
EAN40389861426254038986642576

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 109,29
Korting-14%Was € 126,63 · Bespaar € 17,34
Levering
Uiterlijk 28 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 28 okt in huis
Verkoper
ASD
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 92,00
Hoge korting-21%Was € 115,79 · Bespaar € 23,79
Levering
Op voorraad. Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC G4 C24G42E - Full HD Curved Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - 24 inchAOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch
Laagste prijs€ 109,29€ 79,00Beste
Hoogste prijs€ 109,29€ 88,00
Prijsverschil€ 30,29 (AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
art & craft—€ 88,00
bol.com€ 109,29€ 79,00★
Bekijk dealBekijk deal

AOC G4 C24G42E - Full HD Curved Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - 24 inch vs AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC G4 C24G42E - Full HD Curved Gaming Monitor - 180hz - 0.5 ms - 24 inch en de AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 30,29. De AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →