AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch vs Xiaomi G24i - Gaming Monitor - 23.8 inch - 180Hz - 1ms GTG - IPS-paneel

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch

€ 79,00

Bekijk deal
Xiaomi G24i - Gaming Monitor - 23.8 inch - 180Hz - 1ms GTG - IPS-paneel

Xiaomi G24i - Gaming Monitor - 23.8 inch - 180Hz - 1ms GTG - IPS-paneel

€ 130,31

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inchXiaomi G24i - Gaming Monitor - 23.8 inch - 180Hz - 1ms GTG - IPS-paneel
Beeldscherm
Schermgrootte24 Inch23.8 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassing—
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeJa
SmartNeeJa
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal Displayport 1.411
USB-C vermogenN.v.t.N.v.t.
USB-C voedingNee—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen1
Aantal VGA poortenGeen—
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.5 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid200 Hz180 Hz
Type sync
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
DCI P-3 Kleurdekking90%-95%—
sRGB100%99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300 cd/m²250
Automatische helderheidNeeNee
HDRNeeJa
Type HDRGeen HDRHDR 10
Kijkhoek178178
Kleurechtheid—sRGB
Fysieke kenmerken
Product lengte17.74 cm17 cm
Product breedte54 cm53.91 cm
Product hoogte43.45 cm41.24 cm
Afmetingen zonder voet540 x 324,84 x 50,62539,1 mm (breedte) x 50 mm (diepte) x 320 mm (hoogte)
Product gewicht3.43 kg3 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.5
Vermogen0.3 W36 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCXiaomi
EAN40389861429916941948703353
MPN (Manufacturer Part Number)24G4HREELA5625EU
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie242024
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie--
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseel
  • Universeel
  • Engels
Verpakking
Verpakking lengte607 mm623 mm
Verpakking breedte389 mm413 mm
Verpakking hoogte143 mm94 mm
Verpakkingsgewicht5479 g3653 g
VerpakkingsinhoudMonitor, Adapter, HDMI-kabel, DisplayPort-kabelDisplaymonitor x1: De hoofdunit van de monitor.​ Monitorvoet (inclusief beugel) x1: Voor stabiele plaatsing van de monitor.​ HDMI-kabel x1: Voor het aansluiten van de monitor op compatibele apparaten.​ Voedingsadapter x1: Voor de stroomvoorziening van de monitor.​ Schroevenset x1: Voor montage van de monitorvoet.​ Gebruikershandleiding x1: Instructies voor installatie en gebruik.
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAction S.A.Action S.A.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar—
Maximale beeldscherm verversing snelheid200 Hz—
EAN
EAN40389861429916941948703353

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 79,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Xiaomi G24i - Gaming Monitor - 23.8 inch - 180Hz - 1ms GTG - IPS-paneel.

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inchXiaomi G24i - Gaming Monitor - 23.8 inch - 180Hz - 1ms GTG - IPS-paneel
Laagste prijs€ 79,00Beste€ 130,31
Hoogste prijs€ 88,00€ 130,31
Prijsverschil€ 51,31 (AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
art & craft€ 88,00—
bol.com€ 79,00★€ 130,31
Bekijk dealBekijk deal

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch vs Xiaomi G24i - Gaming Monitor - 23.8 inch - 180Hz - 1ms GTG - IPS-paneel: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch en de Xiaomi G24i - Gaming Monitor - 23.8 inch - 180Hz - 1ms GTG - IPS-paneel? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 51,31. De AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →