AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch vs GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch

€ 79,00

Bekijk deal
GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor

GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor

€ 109,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inchGIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte24 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten22
Aantal Displayport 1.411
USB-C vermogenN.v.t.N.v.t.
USB-C voedingNeeNee
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen1
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten—Geen
Aantal USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.1 poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.5 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid200 Hz200 Hz
Type sync
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
Freesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
DCI P-3 Kleurdekking90%-95%Geen
sRGB100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300 cd/m²300 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRNeeJa
Type HDRGeen HDRHDR 10
Kijkhoek178178.0
Kleurechtheid—sRGB
Fysieke kenmerken
Product lengte17.74 cm17.94 cm
Product breedte54 cm55.69 cm
Product hoogte43.45 cm40.20 cm
Afmetingen zonder voet540 x 324,84 x 50,62556,9 x 321,5 x 51,3 mm
Product gewicht3.43 kg3.11 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.5
Vermogen0.3 W18 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCGIGABYTE
EAN40389861429914719331866259
MPN (Manufacturer Part Number)24G4HREGS25F2
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2425
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie-Gebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseel
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte607 mm634 mm
Verpakking breedte389 mm428 mm
Verpakking hoogte143 mm126 mm
Verpakkingsgewicht5479 g4469 g
VerpakkingsinhoudMonitor, Adapter, HDMI-kabel, DisplayPort-kabelstroomkabel - hdmi kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAction S.A.GIGABYTE Technology Co., Ltd.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid200 Hz200 Hz
EAN
EAN40389861429914719331866259

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 79,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 114,90
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inchGIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor
Laagste prijs€ 79,00Beste€ 109,00
Hoogste prijs€ 88,00€ 114,90
Prijsverschil€ 30,00 (AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch is goedkoper)
Winkels2 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate—€ 109,00
art & craft€ 88,00—
bol.com€ 79,00★€ 114,90
Bekijk dealBekijk deal

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch vs GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch en de GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 30,00. De AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →