AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch vs AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch

€ 79,00

Bekijk deal
AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch

AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch

€ 79,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inchAOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch
Beeldscherm
Schermgrootte24 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal Displayport 1.411
USB-C vermogenN.v.t.—
USB-C voedingNee—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen1
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten—Geen
Aantal USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.5 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid200 Hz180 Hz
Type sync
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
DCI P-3 Kleurdekking90%-95%—
sRGB100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300 cd/m²300.0 cd/m²
Automatische helderheidNee—
HDRNeeJa
Type HDRGeen HDRHDR 10
Kijkhoek178178
Kleurechtheid—sRGB
Fysieke kenmerken
Product lengte17.74 cm19.39 cm
Product breedte54 cm56.01 cm
Product hoogte43.45 cm42.77 cm
Afmetingen zonder voet540 x 324,84 x 50,62560,1 x 51,8 x 324,8 mm
Product gewicht3.43 kg3.18 kg
KabelmanagementJa—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.5
Vermogen0.3 W19.5 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCAOC
EAN40389861429914038986642576
MPN (Manufacturer Part Number)24G4HRE25G42E
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2425
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie--
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte607 mm613 mm
Verpakking breedte389 mm419 mm
Verpakking hoogte143 mm143 mm
Verpakkingsgewicht5479 g5183 g
VerpakkingsinhoudMonitor, Adapter, HDMI-kabel, DisplayPort-kabelAOC G4 25G42E - 24.5
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAction S.A.AOC International (Europe) B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid200 Hz180 Hz
EAN
EAN40389861429914038986642576

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch.

Bol.com aanbod

€ 92,00
Hoge korting-21%Was € 115,79 · Bespaar € 23,79
Levering
Op voorraad. Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inchAOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch
Laagste prijs€ 79,00Beste€ 79,00
Hoogste prijs€ 88,00€ 88,00
Prijsverschil€ 0,00 (AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch is goedkoper)
Winkels2 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
art & craft€ 88,00€ 88,00
bol.com€ 79,00€ 79,00
Bekijk dealBekijk deal

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch vs AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch en de AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →