AOC C27G4ZXE - Full HD Curved Gaming Monitor - 0.3 ms - 280hz - 27 inch vs AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 6 oktober 2026

AOC C27G4ZXE - Full HD Curved Gaming Monitor - 0.3 ms - 280hz - 27 inch

AOC C27G4ZXE - Full HD Curved Gaming Monitor - 0.3 ms - 280hz - 27 inch

€ 245,96

Bekijk deal
AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor

AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor

€ 159,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC C27G4ZXE - Full HD Curved Gaming Monitor - 0.3 ms - 280hz - 27 inchAOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieVAIPS
CurvedJaNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segment
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poorten22
Aantal Displayport 1.41—
Aantal USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1Geen
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
USB-C vermogen—N.v.t.
USB-C voeding—Nee
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.3 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid280Hz300 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio4000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300400 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRNeeNee
Type HDRHDR 10Geen HDR
Kijkhoek178—
DCI P-3 Kleurdekking—90%-95%
Fysieke kenmerken
Product lengte177 cm19.41 cm
Product breedte611.50 cm56.01 cm
Product hoogte457 cm43.84 cm
Afmetingen zonder voet611.52 x 78.68 x 367.64 mm324.8 x 52.1 x 324.8 mm
Product gewicht4970 kg3.66 kg
KabelmanagementNeeNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen30 W24 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCAOC
EAN40389861820274038986633024
MPN (Manufacturer Part Number)C27G4ZXE25G4SRE
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie202425
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie--
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte161 mm630 mm
Verpakking breedte730 mm420 mm
Verpakking hoogte440 mm140 mm
Verpakkingsgewicht8260 g6076 g
Verpakkingsinhoudstroomkabel - hdmi-kabel - displayportkabel-
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe) B.V.AOC International (Europe ) B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid280Hz310 Hz
EAN
EAN40389861820274038986633024

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor AOC C27G4ZXE - Full HD Curved Gaming Monitor - 0.3 ms - 280hz - 27 inch.

Bol.com aanbod

€ 162,00
Hoge korting-17%Was € 195,79 · Bespaar € 33,79
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC C27G4ZXE - Full HD Curved Gaming Monitor - 0.3 ms - 280hz - 27 inchAOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor
Laagste prijs€ 245,96€ 159,00Beste
Hoogste prijs€ 245,96€ 162,00
Prijsverschil€ 86,96 (AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor is goedkoper)
Winkels1 winkel3 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate—€ 159,00
art & craft—€ 159,00
bol.com€ 245,96€ 162,00★
Bekijk dealBekijk deal

AOC C27G4ZXE - Full HD Curved Gaming Monitor - 0.3 ms - 280hz - 27 inch vs AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC C27G4ZXE - Full HD Curved Gaming Monitor - 0.3 ms - 280hz - 27 inch en de AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 86,96. De AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →