AOC AGON PRO AG276QZD2 26.5'' gaming monitor vs Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 7 oktober 2026

AOC AGON PRO AG276QZD2 26.5'' gaming monitor

AOC AGON PRO AG276QZD2 26.5'' gaming monitor

€ 359,00

Bekijk deal
Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart

Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart

€ 450,76

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC AGON PRO AG276QZD2 26.5'' gaming monitorAcer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14402560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
CurvedNeeNee
TouchscreenJaNee
Goed om te weten
Monitor opties
  • Ingebouwde microfoon
  • Verlichting
Niet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.0
  • USB 3.2
  • HDMI
  • USB-C
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poorten2—
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal Displayport 2.01—
Aantal USB-C poortenGeen1
USB-C vermogenN.v.t.65 Watt
USB-C voedingNeeJa
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)2—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen—
Aantal VGA poortenGeen—
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid280Hz500 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Freesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBGeen sRGB ondersteuningMinder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Delta E1-2—
Contrast ratio1500000:1—
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250 cd/m²250
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 500
Kijkhoek178—
Fysieke kenmerken
Product lengte22.89 cm31.29 cm
Product breedte60.93 cm61.07 cm
Product hoogte35.06 cm54.60 cm
Afmetingen zonder voet609.3 x 74.4 x 350.6 mm610.7 x 65 x 351.7 mm
Product gewicht6.85 kg5.55 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen65 W25 W
Waarde energielabelFF
Modelgegevens
MerkAOC—
EAN40389861824784711474641595
MPN (Manufacturer Part Number)AG276QZD2UM.GXXEE.113
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie276—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar1 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantiegebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelGeen taal
Verpakking
Verpakking lengte188 mm—
Verpakking breedte480 mm—
Verpakking hoogte730 mm—
Verpakkingsgewicht11370 g9650 g
Verpakkingsinhoud1x DP2.1 - 1.8m - 1x stroomadapter - 1x monitor + standaardScherm, stroom kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe) B.V.Acer
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz280Hz
EAN
EAN40389861824784711474641595

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 359,00
Hoge korting-39%Was € 587,46 · Bespaar € 228,46
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 450,76
Levering
Uiterlijk 26 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 26 okt in huis
Verkoper
Toop BV
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC AGON PRO AG276QZD2 26.5'' gaming monitorAcer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart
Laagste prijs€ 359,00Beste€ 450,76
Hoogste prijs€ 359,00€ 450,76
Prijsverschil€ 91,76 (AOC AGON PRO AG276QZD2 26.5'' gaming monitor is goedkoper)
Winkels4 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 359,00—
bol.com€ 359,00★€ 450,76
Coolblue€ 359,00—
joybuy€ 359,00—
Bekijk dealBekijk deal

AOC AGON PRO AG276QZD2 26.5'' gaming monitor vs Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC AGON PRO AG276QZD2 26.5'' gaming monitor en de Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 91,76. De AOC AGON PRO AG276QZD2 26.5'' gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →