AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor vs AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 13 oktober 2026

AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor

AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor

€ 109,00

Bekijk deal
AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz

AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz

€ 159,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitorAOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz
Beeldscherm
Schermgrootte24.5 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenJaNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingNeeJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten22
Aantal Displayport 1.41—
Aantal USB-C poortenGeen—
USB-C vermogenN.v.t.N.v.t.
USB-C voedingNeeNee
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1Geen
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid310 Hz300 Hz
Type syncFreeSyncG-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGBDCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking85%-90%90%-95%
sRGBMinder dan 99%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400 cd/m²400 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRNeeNee
Type HDRHDR 10Geen HDR
Kijkhoek178—
Fysieke kenmerken
Product lengte20.76 cm19.41 cm
Product breedte56.01 cm56.01 cm
Product hoogte38.06 cm43.84 cm
Afmetingen zonder voet560.1 x 324.8 x 52.1 mm324.8 x 52.1 x 324.8 mm
Product gewicht7.53 kg3.66 kg
KabelmanagementNeeNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen0.50 W24 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCAOC
EAN40389861825774038986633024
MPN (Manufacturer Part Number)25G4SXU25G4SRE
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2525
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie--
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte691 mm630 mm
Verpakking breedte428 mm420 mm
Verpakking hoogte141 mm140 mm
Verpakkingsgewicht7565 g6076 g
VerpakkingsinhoudAOC G4 25G4SXU monitor-
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe) B.V.AOC International (Europe ) B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid310 Hz310 Hz
EAN
EAN40389861825774038986633024

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 109,00
Hoge korting-50%Was € 218,29 · Bespaar € 109,29
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 159,00
Hoge korting-19%Was € 195,79 · Bespaar € 36,79
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitorAOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz
Laagste prijs€ 109,00Beste€ 159,00
Hoogste prijs€ 109,00€ 159,00
Prijsverschil€ 50,00 (AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor is goedkoper)
Winkels2 winkels3 winkels
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 109,00★€ 159,00
art & craft—€ 159,00
bol.com€ 109,00★€ 159,00
Bekijk dealBekijk deal

AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor vs AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor en de AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 50,00. De AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →