AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz vs iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 7 oktober 2026

AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz

AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz

€ 159,00

Bekijk deal
iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

€ 169,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hziiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte24.5 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassing—
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.0 poorten2—
USB-C vermogenN.v.t.—
USB-C voedingNee—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen1
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten—1
Aantal Displayport 1.4—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde0.4 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid300 Hz320 Hz
Type syncG-Sync compatibleG-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekking—
DCI P-3 Kleurdekking90%-95%—
sRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400 cd/m²350 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRNeeNee
Type HDRGeen HDRHDR 10
Kijkhoek—178
Fysieke kenmerken
Product lengte19.41 cm5.55 cm
Product breedte56.01 cm55.70 cm
Product hoogte43.84 cm32.40 cm
Afmetingen zonder voet324.8 x 52.1 x 324.8 mm—
Product gewicht3.66 kg0.01 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen24 W30 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCIiyama
EAN40389866330244948570125562
MPN (Manufacturer Part Number)25G4SREGB2591HSU-B1
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie252026
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie-x
Reparatie typeCarry-inPick-up en return
Taal handleidingUniverseel
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte630 mm142 mm
Verpakking breedte420 mm630 mm
Verpakking hoogte140 mm504 mm
Verpakkingsgewicht6076 g8030 g
Verpakkingsinhoud-Stroom (1.8m), USB (1.8m), DP (1.8m) - kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe ) B.V.iiyama International
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar—
Maximale beeldscherm verversing snelheid310 Hz—
EAN
EAN40389866330244948570125562

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 162,00
Hoge korting-17%Was € 195,79 · Bespaar € 33,79
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor.

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hziiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor
Laagste prijs€ 159,00Beste€ 169,00
Hoogste prijs€ 159,00€ 171,60
Prijsverschil€ 10,00 (AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz is goedkoper)
Winkels3 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate€ 159,00★€ 169,00
art & craft€ 159,00—
bol.com€ 159,00★€ 171,60
Bekijk dealBekijk deal

AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz vs iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz en de iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 10,00. De AOC G4 25G4SRE - Full HD IPS Gaming Monitor - 25 inch - 310hz is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →