Alienware AW3225QF - 4K Curved OLED Gaming Monitor - 1800r Curve - 240hz - PS5 Compatible - 32 inch vs Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 14 oktober 2026

Alienware AW3225QF - 4K Curved OLED Gaming Monitor - 1800r Curve - 240hz - PS5 Compatible - 32 inch

Alienware AW3225QF - 4K Curved OLED Gaming Monitor - 1800r Curve - 240hz - PS5 Compatible - 32 inch

€ 831,33

Bekijk deal
Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms

Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms

€ 929,90

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAlienware AW3225QF - 4K Curved OLED Gaming Monitor - 1800r Curve - 240hz - PS5 Compatible - 32 inchKoorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch32 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieQD-OLEDOLED
CurvedJaNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesVerlichting—
Gebruiker segmentGaming
  • Gaming
  • Grafische vormgeving
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • USB-C
  • USB 3.2
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.0
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poorten2—
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten11
USB-C voedingNeeJa
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
USB-C vermogen—90 Watt
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
—
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%95%-99%
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Delta E< 11-2
Contrast ratio1500000:12000000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250.0 cd/m²250 cd/m²
Automatische helderheidNee—
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte10.64 cm—
Product breedte71.56 cm—
Product hoogte58.28 cm—
Afmetingen zonder voet715.6mm x 421.9mm x 106.4mm—
Product gewicht0.01 kg—
KabelmanagementJa—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen42.5 W264 W
Waarde energielabelGF
Modelgegevens
MerkAlienwareKoorui
EAN53971848216406940017322587
MPN (Manufacturer Part Number)AW3225QFS3241XO
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie3225—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeN/A
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte850 mm982 mm
Verpakking breedte525 mm162 mm
Verpakking hoogte265 mm459 mm
Verpakkingsgewicht14105 g11.64 kg
VerpakkingsinhoudMonitor, Monitorstandaard, Meegeleverde kabels; AC,DisplayPort,HDMI,USB, Snelstartgids1.8M HDMI&DP cable +1 M TYPE-C)+1.2M adapter +1.5M power cable +1.5M USB B-A cable+Manual (including repair card + Certificate)
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamDell—
Fabrikantgegevens—De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz—
EAN
EAN53971848216406940017322587

Prijzen per winkel

SpecificatiesAlienware AW3225QF - 4K Curved OLED Gaming Monitor - 1800r Curve - 240hz - PS5 Compatible - 32 inchKoorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms
Laagste prijs€ 831,33Beste€ 929,90
Hoogste prijs€ 899,00€ 929,90
Prijsverschil€ 98,57 (Alienware AW3225QF - 4K Curved OLED Gaming Monitor - 1800r Curve - 240hz - PS5 Compatible - 32 inch is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 899,00—
bol.com€ 831,33★€ 929,90
Bekijk dealBekijk deal

Alienware AW3225QF - 4K Curved OLED Gaming Monitor - 1800r Curve - 240hz - PS5 Compatible - 32 inch vs Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Alienware AW3225QF - 4K Curved OLED Gaming Monitor - 1800r Curve - 240hz - PS5 Compatible - 32 inch en de Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 98,57. De Alienware AW3225QF - 4K Curved OLED Gaming Monitor - 1800r Curve - 240hz - PS5 Compatible - 32 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →