Alienware AW2725Q - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 inch vs GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 1 oktober 2026

Alienware AW2725Q - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 inch

Alienware AW2725Q - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 inch

€ 607,55

Bekijk deal
GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz

GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz

€ 999,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAlienware AW2725Q - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 inchGAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz
Beeldscherm
Schermgrootte26.7 Inch27 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603820 x 2160
Beeldverhouding16:099:16
Screen technologieOLEDOLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesVerlichtingVerlichting
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB 3.2
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB-C
  • USB 2.0
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.21—
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
Aantal USB-C poorten—1
USB-C vermogen—N.v.t.
USB-C voeding—Ja
Aantal USB 2.0 poorten—2
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type sync
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekkingsRGB
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBMinder dan 99%100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500000:11500000:1
Blauw licht filterNeeJa
Helderheid250450 cd/m²
Automatische helderheidNeeJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Kijkhoek—178
Fysieke kenmerken
Product lengte21 cm611 cm
Product breedte60.95 cm311 cm
Product hoogte51.60 cm567 cm
Afmetingen zonder voet609.51 x 72.63 x 355.97 mm—
Product gewicht6.37 kg5.50 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen39.4 W—
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkAlienwareGame Hero
EAN53971849627498720955863469
MPN (Manufacturer Part Number)GAME-AW2725Q8720955863469
KleurBlack
  • Zwart
  • Zilver
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeErnstige gebruiksschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Introductie—27
Verpakking
Verpakking lengte855 mm810 mm
Verpakking breedte470 mm184 mm
Verpakking hoogte155 mm476 mm
Verpakkingsgewicht9960 g2 kg
Verpakkingsinhoud-Game Hero 26.5” 4K QD-OLED Gaming Monitor Standaard DP-kabel Stroomadapter Montagemateriaal Gebruikershandleiding
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamDell Inc.GAME HERO
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar7 jaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
EAN
EAN53971849627498720955863469

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 607,55
Korting-1%Was € 616,07 · Bespaar € 8,52
Levering
Uiterlijk 26 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 26 okt in huis
Verkoper
Morele.net
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 999,00
Levering
Uiterlijk 22 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 22 okt in huis
Verkoper
GAME HERO
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAlienware AW2725Q - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 inchGAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz
Laagste prijs€ 607,55Beste€ 999,00
Hoogste prijs€ 608,70€ 999,00
Prijsverschil€ 391,45 (Alienware AW2725Q - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 inch is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 607,55★€ 999,00
joybuy€ 608,70—
Bekijk dealBekijk deal

Alienware AW2725Q - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 inch vs GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Alienware AW2725Q - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 inch en de GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 391,45. De Alienware AW2725Q - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz - 27 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →