Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart vs Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 14 oktober 2026

Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

€ 806,99

Bekijk deal
Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar

Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar

€ 626,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAcer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD ZwartAcer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar
Beeldscherm
Schermgrootte26.5 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21602560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDQD OLEDQD OLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesDual ModeDual Mode
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 75mm x 75mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.422
Aantal USB-C poorten11
USB-C voedingNeeJa
USB-C vermogen—65 Watt
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz500 Hz
Type syncFreeSync
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidAdobeRGBAdobeRGB
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid1000 cd/m²1000 cd/m²
Automatische helderheidJaJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 500
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte0 cm31.29 cm
Product breedte0 cm61.07 cm
Product hoogte0 cm42.60 cm
Afmetingen zonder voet610.7 x 65 x 351.7 mm610.7x351.7x65 mm
Product gewicht0 kg5.55 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.3
Vermogen65 W31 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkAcerAcer
EAN47114745112184711474537768
MPN (Manufacturer Part Number)UM.GXXEE.109UM.GXXEE.501
KleurZwartZwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20262026
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikerschadesOnjuist gebruik
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte167 mm16.7 cm
Verpakking breedte834 mm83.4 cm
Verpakking hoogte480 mm48 cm
Verpakkingsgewicht9650 g9.65 kg
Verpakkingsinhoud1 x Monitor1 X Predator X27U F5 Breedbeeld Gaming LCD-beeldscherm 1 x Stroomkabel (EU) 1 x USB Type-C kabel 1 x USB 3.0 kabel 1 x HDMI-kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAcerAcer
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz500 Hz
EAN
EAN47114745112184711474537768

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart.

Bol.com aanbod

€ 626,00
Korting-10%Was € 699,00 · Bespaar € 73,00
Levering
Uiterlijk 29 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 23 okt en 29 okt in huis
Verkoper
Farox by Informatique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAcer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD ZwartAcer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar
Laagste prijs€ 806,99€ 626,00Beste
Hoogste prijs€ 806,99€ 626,00
Prijsverschil€ 180,99 (Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 806,99€ 626,00★
Bekijk dealBekijk deal

Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart vs Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart en de Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 180,99. De Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →