Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart vs Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart

Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart

€ 450,76

Bekijk deal
Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

€ 448,10

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAcer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD ZwartAlienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch
Beeldscherm
Schermgrootte26.5 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14401920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeJa
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingVerlichting
Gebruiker segmentGaming
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 75mm x 75mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • USB-C
  • DisplayPort
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten21
Aantal Displayport 1.412
Aantal USB-C poorten11
USB-C vermogen65 Watt15 Watt
USB-C voedingJaJa
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten—1
Aantal Displayport 1.2—2
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.1 poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—4
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—1
Aantal VGA poorten—Geen
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid500 Hz500 Hz
Type syncFreesync Premium
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekking
  • AdobeRGB
  • sRGB
sRGBMinder dan 99%99%
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250400
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaNee
Type HDRHDR 500Geen HDR
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%
Contrast ratio—1000:1
Kijkhoek—178
Fysieke kenmerken
Product lengte31.29 cm2.44 cm
Product breedte61.07 cm55.51 cm
Product hoogte54.60 cm5.01 cm
Afmetingen zonder voet610.7 x 65 x 351.7 mm555.14 x 84 x 328.86 mm
Product gewicht5.55 kg6.01 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen25 W74 W
Waarde energielabelFE
Modelgegevens
EAN47114746415955397184821374
MPN (Manufacturer Part Number)UM.GXXEE.113210-BJPH
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn1 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingGeen taal
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Merk—Alienware
Introductie—500
Verpakking
Verpakkingsgewicht9650 g9322 g
VerpakkingsinhoudScherm, stroom kabelMonitor, kabel zasilający, kabel DisplayPort do DisplayPort 1.4 1,8 m, kabel USB-C do DisplayPort 1.4 1 m, kabel USB 3.2 Gen 1 1,8 m
Verpakking lengte—708 mm
Verpakking breedte—461 mm
Verpakking hoogte—244 mm
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAcerDell Regulatory Compliance
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid280Hz500 Hz
EAN
EAN47114746415955397184821374

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 450,76
Levering
Uiterlijk 26 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 26 okt in huis
Verkoper
Toop BV
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 448,41
Levering
Uiterlijk 26 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 26 okt in huis
Verkoper
Morele.net
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAcer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD ZwartAlienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch
Laagste prijs€ 450,76€ 448,10Beste
Hoogste prijs€ 450,76€ 448,10
Prijsverschil€ 2,66 (Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 450,76€ 448,10★
Bekijk dealBekijk deal

Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart vs Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart en de Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 2,66. De Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →