Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar vs Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 14 oktober 2026

Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar

Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar

€ 626,00

Bekijk deal
Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart

Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart

€ 450,76

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAcer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaarAcer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte26.5 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14402560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDQD OLED—
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesDual ModeNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 75mm x 75mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB-C
  • HDMI
  • USB-C
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.421
Aantal USB-C poorten11
USB-C vermogen65 Watt65 Watt
USB-C voedingJaJa
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid500 Hz500 Hz
Type sync
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
Freesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidAdobeRGBDCI P-3 kleurdekking
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500:1—
Blauw licht filterJaJa
Helderheid1000 cd/m²250
Automatische helderheidJaNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 500HDR 500
Kijkhoek178—
Fysieke kenmerken
Product lengte31.29 cm31.29 cm
Product breedte61.07 cm61.07 cm
Product hoogte42.60 cm54.60 cm
Afmetingen zonder voet610.7x351.7x65 mm610.7 x 65 x 351.7 mm
Product gewicht5.55 kg5.55 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.5
Vermogen31 W25 W
Waarde energielabelGF
Modelgegevens
MerkAcer—
EAN47114745377684711474641595
MPN (Manufacturer Part Number)UM.GXXEE.501UM.GXXEE.113
KleurZwartZwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2026—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar1 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieOnjuist gebruikGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelGeen taal
Verpakking
Verpakking lengte16.7 cm—
Verpakking breedte83.4 cm—
Verpakking hoogte48 cm—
Verpakkingsgewicht9.65 kg9650 g
Verpakkingsinhoud1 X Predator X27U F5 Breedbeeld Gaming LCD-beeldscherm 1 x Stroomkabel (EU) 1 x USB Type-C kabel 1 x USB 3.0 kabel 1 x HDMI-kabelScherm, stroom kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAcerAcer
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid500 Hz280Hz
EAN
EAN47114745377684711474641595

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 626,00
Korting-10%Was € 699,00 · Bespaar € 73,00
Levering
Uiterlijk 28 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 28 okt in huis
Verkoper
Farox by Informatique
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 450,76
Levering
Uiterlijk 23 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 23 okt in huis
Verkoper
Toop BV
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAcer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaarAcer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart
Laagste prijs€ 626,00€ 450,76Beste
Hoogste prijs€ 626,00€ 450,76
Prijsverschil€ 175,24 (Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 626,00€ 450,76★
Bekijk dealBekijk deal

Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar vs Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar en de Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 175,24. De Acer Predator X27 QD-OLED X27UZ1bmiiprx computer monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →