Acer NITRO XZ0 Nitro XZ340CUR W0 XZ LCD-beeldscherm voor gaming vs Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 29 september 2026

Acer NITRO XZ0 Nitro XZ340CUR W0 XZ LCD-beeldscherm voor gaming

Acer NITRO XZ0 Nitro XZ340CUR W0 XZ LCD-beeldscherm voor gaming

€ 249,99

Bekijk deal
Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor

Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor

€ 208,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAcer NITRO XZ0 Nitro XZ340CUR W0 XZ LCD-beeldscherm voor gamingSamsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor
Beeldscherm
Schermgrootte34 Inch34 Inch
Beeldschermresolutie3440 x 14403440 x 1440
Beeldverhouding21:0921:09
Screen technologieVAVA
CurvedJaJa
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesDual ModeNiet van toepassing
Gebruiker segmentGaming
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
Geschikt voor console gamingNeeJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarJaNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten11
Aantal HDMI 2.1 poorten2Geen
Aantal Displayport 1.411
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal USB-C poorten—Geen
USB-C vermogen—N.v.t.
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—1
Aantal VGA poorten—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd5 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz165 Hz
Type syncFreeSync
  • Freesync Premium
  • FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidAdobeRGBsRGB
sRGB99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Contrast ratio10000:12500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250250
Automatische helderheidJaNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
DCI P-3 Kleurdekking—Geen
Fysieke kenmerken
Product lengte0 cm15.27 cm
Product breedte0 cm80.66 cm
Product hoogte0 cm38.09 cm
Afmetingen zonder voet0806.6 x 152.7 x 380.9 mm
Product gewicht0 kg5.60 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen0 W38 W
Waarde energielabelFG
Modelgegevens
MerkAcerSamsung
EAN47114747058918806094796315
MPN (Manufacturer Part Number)UM.CX0EE.018LC34G55TWWPXEN
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20252021
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikerschadesGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte166 mm441 mm
Verpakking breedte1004 mm901 mm
Verpakking hoogte467 mm216 mm
Verpakkingsgewicht8500 g7900 g
Verpakkingsinhoud1 x Monitorstroomkabel 1.5M , DP kabel, USB A to B kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAcerSamsung Electronics GmbH
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid300 Hz165 Hz
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
EAN
EAN47114747058918806094796315

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Acer NITRO XZ0 Nitro XZ340CUR W0 XZ LCD-beeldscherm voor gaming.

Bol.com aanbod

€ 248,95
Korting-11%Was € 279,00 · Bespaar € 30,05
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Bezorgd
Vanaf 20 okt in huis
Verkoper
NoRRoD.nl powered by Paradigit
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAcer NITRO XZ0 Nitro XZ340CUR W0 XZ LCD-beeldscherm voor gamingSamsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor
Laagste prijs€ 249,99€ 208,00Beste
Hoogste prijs€ 249,99€ 271,00
Prijsverschil€ 41,99 (Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor is goedkoper)
Winkels1 winkel3 winkels
Goedkoopste winkelbol.comJoyBuy
Prijs per winkel
bol.com€ 249,99€ 248,95★
Coolblue—€ 271,00
joybuy—€ 208,00
Bekijk dealBekijk deal

Acer NITRO XZ0 Nitro XZ340CUR W0 XZ LCD-beeldscherm voor gaming vs Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Acer NITRO XZ0 Nitro XZ340CUR W0 XZ LCD-beeldscherm voor gaming en de Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 41,99. De Samsung 34" Odyssey G5 G55T UWQHD 165Hz Gaming Monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →