Acer Nitro VG0 (VG270W3bmiipx) 27,0" Full-HD Gaming Monitor vs Acer NITRO XZ0 UM.JX0EE.009 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 7 oktober 2026

Acer Nitro VG0 (VG270W3bmiipx) 27,0" Full-HD Gaming Monitor

Acer Nitro VG0 (VG270W3bmiipx) 27,0" Full-HD Gaming Monitor

€ 172,37

Bekijk deal
Acer NITRO XZ0 UM.JX0EE.009 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart

Acer NITRO XZ0 UM.JX0EE.009 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart

€ 185,99

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAcer Nitro VG0 (VG270W3bmiipx) 27,0" Full-HD Gaming MonitorAcer NITRO XZ0 UM.JX0EE.009 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10802560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSVA
Type OLEDMLA-OLEDMLA-OLED
CurvedNeeJa
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesDual ModeDual Mode
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaNee
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal Displayport 1.411
Aantal HDMI 2.1 poorten—2
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde4 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz144 Hz
Type syncFreeSyncFreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidAdobeRGBAdobeRGB
sRGB99%99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11850000:1
Blauw licht filterNeeJa
Helderheid250250
Automatische helderheidJaJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte19.93 cm0 cm
Product breedte61.34 cm0 cm
Product hoogte45.94 cm0 cm
Afmetingen zonder voet613.4 x 63 x 368.3 mm0
Product gewicht3930 g0 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen0.5 W0 W
Waarde energielabelDF
Modelgegevens
MerkAcerAcer
EAN47114747216864711474915184
MPN (Manufacturer Part Number)UM.HV0EE.309UM.JX0EE.009
KleurZwartZwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20252025
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikerschadesGebruikerschades
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelNederlands
Verpakking
Verpakking lengte0 mm0 mm
Verpakking breedte0 mm0 mm
Verpakking hoogte0 mm0 mm
Verpakkingsgewicht0 g0 g
Verpakkingsinhoud1 x Monitor1 x monitor
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAcerAcer
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar—
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz300 Hz
EAN
EAN47114747216864711474915184

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 172,37
Levering
Uiterlijk 29 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 23 okt en 29 okt in huis
Verkoper
egenta.shop
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Acer NITRO XZ0 UM.JX0EE.009 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart.

Prijzen per winkel

SpecificatiesAcer Nitro VG0 (VG270W3bmiipx) 27,0" Full-HD Gaming MonitorAcer NITRO XZ0 UM.JX0EE.009 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart
Laagste prijs€ 172,37Beste€ 185,99
Hoogste prijs€ 172,37€ 185,99
Prijsverschil€ 13,62 (Acer Nitro VG0 (VG270W3bmiipx) 27,0" Full-HD Gaming Monitor is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 172,37★€ 185,99
Bekijk dealBekijk deal

Acer Nitro VG0 (VG270W3bmiipx) 27,0" Full-HD Gaming Monitor vs Acer NITRO XZ0 UM.JX0EE.009 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Acer Nitro VG0 (VG270W3bmiipx) 27,0" Full-HD Gaming Monitor en de Acer NITRO XZ0 UM.JX0EE.009 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 13,62. De Acer Nitro VG0 (VG270W3bmiipx) 27,0" Full-HD Gaming Monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →