Acer CB2 CB242YP6bmiprx computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart vs LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 9 oktober 2026

Acer CB2 CB242YP6bmiprx computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart

Acer CB2 CB242YP6bmiprx computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart

€ 108,99

Bekijk deal
LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch

LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch

€ 91,82

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAcer CB2 CB242YP6bmiprx computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD ZwartLG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch
Beeldscherm
Schermgrootte23.8 Inch24 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde microfoon—
Gebruiker segment
  • Kantoor
  • Dagelijks gebruik
Gaming
Geschikt voor console gamingNeeJa
DraagbaarNeeJa
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 1.4 poorten1—
Aantal HDMI 2.0 poorten11
Aantal Displayport 1.411
Aantal VGA poorten1Geen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd3 milliseconde5 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid144 Hz144 Hz
Type syncFreeSync
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidAdobeRGBsRGB
sRGB99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Contrast ratio1500:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250 cd/m²250 cd/m²
Automatische helderheidNeeJa
HDRNeeJa
Kijkhoek178178
Type HDR—HDR 10
Fysieke kenmerken
Product lengte0 cm22 cm
Product breedte0 cm53.94 cm
Product hoogte0 cm41.20 cm
Afmetingen zonder voet540.3 x 48.7 x 318.2 mm539,4 x 317,1 x 38,7
Product gewicht0 kg3.30 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.3
Vermogen0 W13.8 W
Waarde energielabelBD
Modelgegevens
MerkAcerLG
EAN47114747362608806096571583
MPN (Manufacturer Part Number)UM.QB2EE.60624G411A-B.AEU
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20242025
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikerschades-
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte0 mm615 mm
Verpakking breedte0 mm385 mm
Verpakking hoogte0 mm135 mm
Verpakkingsgewicht0 g4524 g
Verpakkingsinhoud1 x monitorHDMI kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAcerLG Electronics
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid144 Hz144 Hz
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
EAN
EAN47114747362608806096571583

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Acer CB2 CB242YP6bmiprx computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart.

Bol.com aanbod

€ 91,82
Korting-7%Was € 99,00 · Bespaar € 7,18
Levering
Uiterlijk 21 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 20 okt en 21 okt in huis
Verkoper
Update.nl
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAcer CB2 CB242YP6bmiprx computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD ZwartLG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch
Laagste prijs€ 108,99€ 91,82Beste
Hoogste prijs€ 108,99€ 91,82
Prijsverschil€ 17,17 (LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 108,99€ 91,82★
Bekijk dealBekijk deal

Acer CB2 CB242YP6bmiprx computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart vs LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Acer CB2 CB242YP6bmiprx computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart en de LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 17,17. De LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →